2733
2739
عنوان

باردارا کمک لطفا😔😭

154 بازدید | 22 پست

خانما من قبلا اشتهام عااااااااالی بود کلی میخوردم از روزی ک باردار شدم هییییچی نمیتونم بخورم فقط در حد دو تا سه قاشق 

چیکار کنم هرکی منو میبینه میگه لاغر شدی خیلی ناراحتم ک چیزی نمیتونم بخورم اگرم همون دو قاشقو خوردم فورا گلاب ب روتون بالاش میارم چیکار کنم قرص اندانمکس هم میخورم ولی اصلا فایده نداره تو روخدا کمکم کنین😔

الهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم🌸💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من ک تو سه ماه اول فقط وزن کم میکردم هر دو روز یکبار زیر سرم بودم

قرص دمیترون بخور نمیگم معجزه میکنه ولی بهتره،دیگه باید تحمل کنی تا دوره ش بگذره

بین اشکال ریاضی عاشق شش گوشه ام ❤️

منم همینجوری بودم چیزی نمیخوردم حالت تهوع داشتم تا چهارده هفته اینجوری بودمو وزن کم کردم 

بعد چهارده هفته بهتر شدم الانم کاملا حالم خوبه فقط شبا کم میخورم که اذیت نشم وزنمم دوباره برگشته 

خب ۳ماه اول جزو همینه ک حالت تهوع داری همش من ک دکترم موقع بارداریم بهم دمیترون داد گفت تا روزی ۳تا ...

یعنی دمیترون بخورم میتونم غذا بخورم؟

2738
یعنی دمیترون بخورم میتونم غذا بخورم؟

کمی بهتر میشی..ولی در کل  بعد ۱۴  ۱۵  هفته بهتری..من تا روز زایمانمم تهوع شدید داشتم ..با دمیترون زنده یودم..یه روز تموم  شده بود..تا خواهرم رفت بگیره بیاره من نزدیک بود بمیرم

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
من ک تو سه ماه اول فقط وزن کم میکردم هر دو روز یکبار زیر سرم بودم قرص دمیترون بخور نمیگم معجزه میکن ...

فقط سه ماه اول اینجوریه بعدش خوب میشم؟

کمی بهتر میشی..ولی در کل  بعد ۱۴  ۱۵  هفته بهتری..من تا روز زایمانمم تهوع شدید داشتم ...

قرص دمیترون درصد نداره؟چون الان نمیتونم برم بیرون میخوام از مادرشوهم بگیرم مشکل  نداره؟

قرص دمیترون درصد نداره؟چون الان نمیتونم برم بیرون میخوام از مادرشوهم بگیرم مشکل  نداره؟

نه یکیه عزیزم ..

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2706