2733
2734

من دیروز و امروز کیتم  مثبت شد دیروز خط دوم پر رنگ تر از امروز بود ! دیروز دمای بدنم نرمال بود امروز بالا رفته بود ! دیشب هم اقدام داشتم !  آیا تخمکم آزاد شده !! یا تخمک هنوز آزاد نشده ؟!  چرا دو روزه کیتم مثبته ؟! 

خدای مهربان و بخشنده ! من با تمام وجودم به تو اعتماد دارم . ♾🧿✨💫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی دما بالا رفت یعنی تخمک گذاری انجام شده .کیت دیروز یه خطش کم رنگتره .دیشب وامشب اقدام کن

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 
2728
وقتی دما بالا رفت یعنی تخمک گذاری انجام شده .کیت دیروز یه خطش کم رنگتره .دیشب وامشب اقدام کن

دیشب اقدام کردم ! پس اقدامم درست بوده ؟!؟! ممنون که وقت گذاشتی و جواب دادی دوستم 

دیشب اقدام کردم ! پس اقدامم درست بوده ؟!؟! ممنون که وقت گذاشتی و جواب دادی دوستم 

اره وقتی نزدیک به تخمک گذاری میشی کیت شروع میشه به پر رنگ تر شدن همینطور پر رنگ میشه تا وقتی که دو تا خط کامل پر رنگ میشه اون روز تخمک ازاد میشه بهتره اگه بچه میخوای دو شب پشت هم رابطه داشته باشی .تایپیکایی در این باره هست اگه کیست ها رو نگاه کنی متوجه میشی کم رنگ و کم رنگه تا کم کم پر رنگ میشه 

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 
اره وقتی نزدیک به تخمک گذاری میشی کیت شروع میشه به پر رنگ تر شدن همینطور پر رنگ میشه تا وقتی که دو ت ...

آخه من برای جنسیت پسر اقدام میکنم واسه همین برام مهمه نزدیک تخمک گذاری باشه 

آخه من برای جنسیت پسر اقدام میکنم واسه همین برام مهمه نزدیک تخمک گذاری باشه

یه تایپیک هست اونایی که با کیت تو اقدامن بیان تو اون توضیحات کامل هست .امید به خدا انشالله خدا بهت همونی که میخوای بده ولی ۱۰۰ در ۱۰۰ نیست 

2738
یه تایپیک هست اونایی که با کیت تو اقدامن بیان تو اون توضیحات کامل هست .امید به خدا انشالله خدا بهت ه ...

بازم ممنون عزیزم