2737
2739

هشت ساله ازدواج کردیم دو سه سال اول همه چی خوب بود بعدش به مرور رابطه جنسیمون کم شد در موردش حرف نمیزدیم اون موقع ها

فهمیدم دو سه باری بخاطر زود انزالی دکتر رفته ولی جوابی نگرفته

یه روزایی خودم خیلی دلم میخواست ولی انقد که اون سرد شده بود نمیشد

پارسال اومد باهام حرف زد گشتیم یه دکتر خوب پیدا کردیم رفت ولی انگار دارو ها حالش رو بد میکرد و نمیخورد منم دیگه کم کم مثل خودش سرد شدم

تا پریشب که باز اومد برام درد و دل کرد که نمیدونم چرا اینجوری شدم دلم میخواد ولی نمیتونم...مردونگیم از بین رفت و ...

انگار هنوزم فقط نگران خودشه نه من

گفتم مسئله به این مهمی ارزش تلاش کردن رو داره ولی اون هیچ تلاشی واسه درست شدن نمیکنه

از طرفی نمیخوام بهش غر بزنم همین یه ذره اعتماد به نفسش رو بگیرم

باید چیکار کنم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظرم هومیوپاتی میتونه کمکش کنه امضامو بخون حتما .یه روش خوب درمانیه 

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 
2728
2738

باید دید مشکل دقیقا چیه ایا جسمی یا روحی و چند درصد و پیگیر درمان بود بخصوص اینکه رواندرمانی کمک میکنه شما با تکنیک های خاصی انزال را به تعویق بندازید و اعتماد بنفس زوج بر میگرد

پاسخگوسوالاتتون درزمینه روانپزشکی و روانشناسی تو تاپیکتون صدا بزنید
اگر بگي ميگه چون گفتي استرس گرفتم بدتر شدم اگر نگي ميگه من نميدونستم تو ميخواي اين چرخه زجر اور سا ...

دقیقا بخدا...اگه غر بزنم میگه تو باعثشی اعتماد بنفسم رو گرفتی...دکترا میگن همه قدرت مرد به اعتناد به نفسشه و از این حرفا

اگه بیخیال باشم میگه تو هیچ وقت پیش قدم نمیشی

الان با مشکلی که داره فکرش حسابی درگیره به نظرم طب سنتی رو هم امتحان کنیین انشاالله زودتر جواب میگیرین. احتمالا حسابی سردی به بدنش غلبه کرده باید اصلاح بشه.

بجز از علی نباشد بجهان گره گشایی ⚘⚘طلب مدد از او کن چو رسد غم و بلایی ⚘⚘میدونیدتقوا یعنی چی؟؟ یعنی اگه یه هفته ازتمام کارهای مافیلم گرفتن وگفتن اعمال هفته گذشته ات در تلویزیون پخش شده ناراحت نشیم.⚘⚘تانیایی گره از کاربشروا نشود...درد ماجز به ظهور تو مداوا نشود⚘⚘
اخه هیچ وقت تو این همه سال حس نکردم بخواد تو این مورد بهدنیاز من هم فک کنه

تقصیر ایشون نیست... اکثر مردهای جامعه ما همینن.مقصر سیستم اموزشیه ک اینارو یاد نمیده.حتا تو دانشگاه!!

کلاس هایی هم بذارن ک نیاز خانم هارو هم بولد کنن ولی متاسفانه بازم اقایون شرکت نمیکنن...

پس میمونه بعهده خودمون ک نیازهامون رو هم علمی هم احساسی ب همسرامون بگیم.البته باید قبلش خودمون اگاه باشیم و فن بیان خوب داشته باشیم.

وقتی از آخرین کتابی ک خوانده ای بیشتر از یک ماه گذشته است؛ لطفا با من صحبت نکن... ممنونم.
دقیقا بخدا...اگه غر بزنم میگه تو باعثشی اعتماد بنفسم رو گرفتی...دکترا میگن همه قدرت مرد به اعتناد به ...

تنها فايده تلاش براي حل كردن اين موضوع اينه كه نه تنها جسمت در غذابه روحتم داغون ميشه 

رهاش كن 

حداقل دليل تركوندن رو بگين😒
باید دید مشکل دقیقا چیه ایا جسمی یا روحی و چند درصد و پیگیر درمان بود بخصوص اینکه رواندرمانی کمک میک ...

الان من باید چیکار کنم؟باید ازش بخوام پیگیر باشه یا حالا که خودم هم دیگه میل چندانی ندارم و به این وضعیت عادت کردم پیگیر این قضیه نباشم

اخه من همیشه تو این چند سال سعی کردم همراه و حامی باشم ولی اون همیشه به این فک کرده که چیکار کنه خودش از لذتش کم نشه

اخه هیچ وقت تو این همه سال حس نکردم بخواد تو این مورد بهدنیاز من هم فک کنه

من باشم میشینم منطقی و تو آرامش صحبت میکنم که این مساله رو رابطه ما دونفر و میزان محبتمون به مرور اثر میذاره و حتی مرد از نظر انرژی هم به مرور دارای کاهش انرژی میشه  و راضیش می کنم به درمان و از طرف دیگه غذاهایی که تو طب سنتی اومده رو به برنامه غذایی به مرور بدون اینکه بدونه اضافه می کنم.

آهای خوش اندامها سلام.                        گروه بنفش  من یکبار ۱۲ کیلو کم کردم بازم میتونم. قد:157. وزن اولیه:۶۹.۵____۶۸.۸____۶۷.۴_____۶۷.۱___۶۶.۱___۶۵.۷_____۶۴.۹  هدف اول:65     هدف دوم:60    هدف نهایی:55      تاریخ شروع رژیم140۱/۱۱/۰۱زندگی ریموت و کنترل نداره بلندشو خودت عوضش کن......!
2706