2752
2734
عنوان

مشکل اظطراب ادرار پسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1769 بازدید | 92 پست
استارتر عزیزم علت تکرر پسرتون چی بود؟؟خوب شده؟؟

علت مشخص نشد عزیزم.تکرر ادرارش هم بعضی وقتها هست بعضی مواقع نیست.شما گل پسرتون بهتر شد؟

به دل خود مراجعه کنید و نسبت به تمام کسانی که در گذشته از دست آنها ناراحت شده اید احساس محبت نمایید. هر جا ناراحت شدید اقدام به بخشش و عفو نمایید. عفو و گذشت پایه بیداری معنوی است.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

پسرم نه هنوز خوب نشده معمولا ازغروب تاشب شروع میشه ویازمانیکه میرم بیرون..به خدا یک جوری استرس بیرون رفتن پیدا کردم میگم الانه که بگه دستشویی دارم..شما ازجنبه روحی وروانی هم بررسی کردید؟؟یادقت کردید چه موقع هایی تکررش اتفاق میفته؟

عاشقتم خدا
2731
پسرم نه هنوز خوب نشده معمولا ازغروب تاشب شروع میشه ویازمانیکه میرم بیرون..به خدا یک جوری استرس بیرون ...

پسر من رو چند تا فوق تخصص مجاری و کلیه کودکان بردم همه گفتند ریشه ش اظطرابه.دکترش می گفت اگر مشکل ساختاری باشه ،باید توی شب هم وقتی خوابه مشگل پیدا کنه.من فکر کنم پسر شما هم مشگل اظطراب باشه

به دل خود مراجعه کنید و نسبت به تمام کسانی که در گذشته از دست آنها ناراحت شده اید احساس محبت نمایید. هر جا ناراحت شدید اقدام به بخشش و عفو نمایید. عفو و گذشت پایه بیداری معنوی است.
به طور معمول هرچندساعت میره ادرار ومواقع تکرر چه مدتی  میره؟

متفاوته.یه مواقعی میشد هر یکربع یا نیم ساعت میرفت دستشویی.بعضی مواقع هم که خوبه هر سه چهار ساعت یکبار

پسر شما عین پسرمنه حالاتش...خوب حالا چه کارکنیم این ریشه اضطراب بیرون بشه ونرمال بشن؟؟

والا منم نمیدونم،یه دکتری بهم گفت اول خودتون باید اظطرابتون رو برطرف کنید تا اظطراب پسرتون هم بهتر بشه

راستی پسرت یبوست نداره؟چون یبوست هم باعث فشار به مثانه میشه

چرا یبوست هم بیشتر وقتها داره.سعی کردم برطرفش کنم تا یه حدودی هم بهتر شده 

اره پسر منم فکر میکنم مدفوعش وکامل انحام نمیده ویک مقدار بیرون زدگی مقعد هم داره..یک دلیل تکررادرارش ...

کاش هر چی قرار بود اتفاق بیفته برای خود ما اتفاق میفتاد.این طفل معصوم ها واقعا گناه دارن