2733
2739

بیمارستان زهرای مرضیه قیمتهاش نسبت به جاهای خصوصی کمتره

من زنی ۲2 ساله ام که به انتخاب اینجانب۱۶سالگی مزدوج شده و در۱۷سالگی خدا به وی فرشته کوچولویی عطا کرده و من مادردختری به نام سِودا شدم و درحال حاضر وظیفه زندگی بخشیدن به هدیه دوم خدا رو به پایان رسانده و پرورش گل پسری به نام سام را به عهده دارم😎💪🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مگه دندانپزشکی هم داره زهرای مرضیه؟

اره عزیزم روبروی بیمارستان داروخانه هست همونجا بری طبقه سوم دندانپزشکیه کارشونم خوبه

من زنی ۲2 ساله ام که به انتخاب اینجانب۱۶سالگی مزدوج شده و در۱۷سالگی خدا به وی فرشته کوچولویی عطا کرده و من مادردختری به نام سِودا شدم و درحال حاضر وظیفه زندگی بخشیدن به هدیه دوم خدا رو به پایان رسانده و پرورش گل پسری به نام سام را به عهده دارم😎💪🏻
عزیزم اگه شوهرت یا خودت شاغلی  بیمه تامین اجتماعی هستن با کارت خانه کارگر خیلی جاها با تخفیف خی ...

بیمه تامین اجتماعی هستم ولی جایی قبول نمیکنه؟

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘
2738
بیمه تامین اجتماعی هستم ولی جایی قبول نمیکنه؟

چرا با بیمه تامین اجتماعی برو خانه کارگر و ثبت نام کن.یه کارت عضویت میده بهت که خیلی جاها بدردت میخوره.کارت خانه کارگر اگه داری بهداری سر شهدا و کلینیک مهرگان سر چهارراه باهنر خیلی خوبه... مهرگان تقریبا 40 درصد تخفیف میده...البته اگه خواستی بری زنگ بزن ببین چه مدارکی برای عضویتش لازمه