2737
2734
عنوان

مشکل با جاری

1578 بازدید | 21 پست

کسی با پوشش جاری مشکل داره؟جاری من چادر سرمیکنه آمااااااااااا یجوری میگیره چادرشو ک از کمر ب پایین کلا معلومه،موها و گردنشم معلومه،جوراب نمیپوشه،مدام سعی میکنه ک باشوهرم سرصحبتو باز کنه(معمولی نه ها کلا وقتی با شوهر من حرف میزنه عشوه داره حرف زدنش)

حالا خودش اینطوریه ک اگه ب برادرشوهرم سلامم بکنم ناراحت میشه،یبارم اصلا حواسم نبود جورابم مچی بود و یکم از پام معلوم بود کلی ب من تیکه پروند درحالی ک واقعا حواسم نبود،شوهرش جرئت نداره با من حرفی بزنه،یبار حال بابامو پرسید جاریم همون لحظه کلی براش قیافه گرفت

کلا این چیزا خیلی رو مخمه،نمیدونم چیکار کنم ک عصبی نشم

محل نذار

معلومه شما هم کسی حساس شدید

کمتر رفت و آمد کنید و بی توجه باشید به رفتاراش

شاید کم سن و ساله

«نماز»  مثل نهری جاریست که هرگاه جاری میشود، گناهان را میشوید و از بین میبرد.  پیامبر رحمت(ص)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

جاری به جوراب آدم  گیر میده؟؟؟ خدایا  کاری کن برادرشوهرام  زن نگیرن😂😂😂

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

کلا من نمیدونم چرا جاری دوست داره خودشو بچسبونه به برادرشوهر ☹️۹۰درصد اینجوریه

فکر کنم دوست داره خودشو لوس کنه جلو جاریش بگه شوهرت منو حساب آدم میکنه😂

لزومي ندارد من هماني باشم که تو فکر مي کني ، من هماني ام که حتي فکرش را هم نمي تواني بکني ...لبخند مي زنم و او فکر ميکند بازي را برده ، هرگز نمي فهمد با هر کسي رقابت نمي کنم...زانو نمي زنم، حتي اگر سقف آسمان ، کوتاهتر از قد من باشد ! زانو نميزنم، حتي اگر تمام مردم دنيا روي زانوهايشان راه بروند ! من زانو نميزنم...درگير من نشو، همـدم نميشوم
2740
جاری به جوراب آدم  گیر میده؟؟؟ خدایا  کاری کن برادرشوهرام  زن نگیرن😂😂😂

جاری منم نمیپوشه

من یه لحظه بخوام برم خونه ی مادرشوهرم که تو یه حیاط هم هستیم سریع جوراب پارازین رنگ پا میپوشم.موندم بدون جوراب معذب نمیشن؟؟

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊
اینکه چقدر جو و روابط خانوادگیتون بده به کنار من تو کف مدل چادر سرکردنی که همزمان گردن و پایین تنه ...

دستشو از زیر چادر رد میکنه و میاره بالا اینطوری پایین تنه ش کاملا معلومه،از بالا هم که چادرشو شل میگیره روسری هم سرش نیست

من این مشکل رو نداشتم ولی کلا جاریم تو فکر تیغ زدن شوهر من بود همش به بچه هاش یاد میداد میومدن التماس شوهرمو میکردن موتور شارژی برامون بخر عمو دخترش میومد با بغض می گفت عمو من النگو ندارم

شوهرمم چندملیونی براشون خرج کرد و بعد دیگه من نتونستم تحمل کنم چون برادرشوهرم که بسیار پولداره واسه تولد بچه من هیچی نمی خرید دریغ از ۵ تومن پولی که اونا واسه بچه من خرج کنن قطع رابطه کردم و خودمو راحت کردم

البته شوهرم هم با دیدن رفتار اونا سرعقل اومد و فهمید اشتباه کرده

پادشاهی در خواب دید تمام دندانهایش افتادند!دنبال تعبیر کنندگان خواب فرستاد...اولی گفت: تعبیرش این است که مرگ تمام خویشاوندانت را به چشم خواهی دیدپادشاه ناراحت شد و دستور داد او را بکشند...دومی گفت: تعبیرش این است که عمر پادشاه از تمام خویشاوندانش طولانی تر خواهد بود...پادشاه خوشحال شد و به او جایزه داد!هر دو یک مطلب یکسان را بیان کردند اما با دو جمله بندی متفاوت...نوع بیان یک مطلب، میتواند نظر طرف مقابل را تغییر دهد... ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
2706