2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوش بحالت ک اونی ک میخوای شدددده

انشالله كه واسه شما هم همون ميشه كه ميخواى عزيزم، ولى خيلى نگرانم كردن، گفتن جفت بچه كاملا پروبا هستش و ديگه بالا نمياد و هزار تا احتمال خطر

2731
انشالله كه واسه شما هم همون ميشه كه ميخواى عزيزم، ولى خيلى نگرانم كردن، گفتن جفت بچه كاملا پروبا هست ...

یعنی چی؟؟انشالله ک بشه خدا ب دلم نگاه کنه و سالم باشه اول 

نفسم هایلین💜
چطور پس بعضیا میگن؟؟؟بااطمینان من موندم اصنننن

عزیزم اومدم دعوات کنم و با خشونت باهات حرف بزنم که دست از تفکرات عصر حجر برداری و هیچ فرقی بین دختر ‌‌و پسر نیست و الکی جو نده. 😶😶😶😶

ولی دلم سوخت چون بارداری 

اومدم بهت بگم عزیزم ، مطمئن باش فارغ که بشی چنان خودت و شوهرت عاشقش میشید که اصلا شکل و ظاهر و جنسیت از یادتون میره . انشالله سالم و صالح باشه و به سلامتی به دنیا بیاد 😊

2740
من پسمل دوس داشتم اولی رو ن ک دختر بدم بیادااااا عاشق دخترهم هستم اما احتمال دختر دادن

عزیزم..ان شالله که خدا پسر سالم بهت بده ...

منم بچه اولم دختره دوست داشتم دومی پسر باشه

زن ، زندگی ، آزادی مرد ، میهن ، آبادی 💙                                            
یعنی چی؟؟انشالله ک بشه خدا ب دلم نگاه کنه و سالم باشه اول 

جفتش كامل سر راهيه، اول فقط پايين بودش و گفتن احتمالا ميره بالا ولى اين سرى گفتن كامل سر راهيه ديگه احتمالش خيييييلى ضعيفه بره بالا

عزیزم اومدم دعوات کنم و با خشونت باهات حرف بزنم که دست از تفکرات عصر حجر برداری و هیچ فرقی بین دختر ...

مرسی از تذکرت😬بخدا هم لباس دخترونه خریدم کلی هم پسرونه چند تاااا

و نگاشون میکنم ضعف میررررره دلمممممممممممممممم

اما دوس دارم دیگ کلی بفهمم خسته شدم خب درکم کن☹

نفسم هایلین💜

ان تی به من‌گفت احتمالا دختره و درست بود

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
عزیزم..ان شالله که خدا پسر سالم بهت بده ... منم بچه اولم دختره دوست داشتم دومی پسر باشه

ان شالله عزیزم خدا ب توام ی گوگولی و کاکل مسر بده گلم جفتشون نعمتن

نفسم هایلین💜
2706