2737
2739

سلام بچه ها تورو خدا بی تفاوت رد نشید از کنار تایپیکم دیگه خسته شدم از هیکلم داره اختلاف میوفته تو زندگیم ۱۹ سالمه قدم ۱۷۵ وزنم ۸۷،😔😔😔برا خودم متاسفم واقعا شوهرم دیگه واقعا کم اورده اینقدر گفته خودتو لاغر کن بچه ها چکار کنم اراده ندارم اصلا مثلا تصمیم میگیرم به رژیم میام برنج وسیب زمینی و نون و قطع کنم دیگه هیچی نیست که بخورم  از همه بهتر کیست تخمدان پلی کیستیک دارم (pco) حتما باید وزنم و پاینن بیارم هنوز بچه هم ندارم تو رو خدا بیایید کمکم کنید چه غلطی بکنم لاغر شم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

لاغر کنی که میشی چوب شور... ماشالله قدت بلنده بنظرم وزنت فقط یکم ریاده نه انقدری که بزرگش کردی. توام به شوهرت بگو سیکس پک کن خوشم از فرم سینه و شکمت نمیاد

تبسمی اگرم رو دهد ز عیش ندانی، که گاهی آدمی از کثرت ملال بخندد ...

بیا از فردا دو تایی بریم باشگاه دو هفته ای نتیجه میگیری

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱

دقیقا مشکل اینجاس که هیچی نیست بخوری!!!!غذا واسه چند وعده ات همیشه اماده تو یخچال و فریزر داشته باش که تا گرسنه ات شد نری سراغ پلو و خورشت

کلی غذا میتونی با حبوبات و قارچ و سبزیجات و ... درست کنی!دوست من حتی تخم مرغ ابپز میکرد واسه یه هفته میزاشت تو یخچال  

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  
2706