2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بیشتر وقتا ینی چقد?

من ک دو هفته شوهرم نیس. اون دوهفته هم ک هست هرروز همو میبینیم بیشتر عصرا مثلا از ساعت ۴ تا ۷ ۸ شب. گاهی شام بمونه یا ناهار بیشتر میشه. ۶ ۷ ساعت. اما شب اصلا نمیمونه

تقریبا تو این دو هفته ۳ یا ۴ بار رابطه داریم.

من خودم فک میکنم اگر کمتر ببینمش یا رابطه کمتر داشته باشیم زودتر ب عروسی فک میکنه.. ولی چیکار کنم ک  نمیتونم.. فک میکنم هرچقدر کمتر ببینیش بهتر باشه. البته نمیدونم همسر شما چجوریه. ولی همسر من ک حس میکنم بیخیال شده نسبت ب عروسی گرفتن😑😑 

لطفا لطفا خواهش لایک نکنید عزیزانم
من 1 ماه عقد بودم و انقدر کار داشتیم که .. و حفظ مرز و چارچوب و مهم تر نموندن خونه همدیگه به نظر من ...

خونه هم نمیمونیم شب ولی روزا زمانایی که بیکاریم کلا پیش همیم

بیشتر وقتا ینی چقد? من ک دو هفته شوهرم نیس. اون دوهفته هم ک هست هرروز همو میبینیم بیشتر عصرا مثلا ا ...

میخواد زودتر ازدواج کنیم رابطه هم داریم البته فقط سطحی دوس ندارم رابطه داشته باشیم ولی نمیشه طبعش خیلی گرمه اذیت میشه

2738
میخواد زودتر ازدواج کنیم رابطه هم داریم البته فقط سطحی دوس ندارم رابطه داشته باشیم ولی نمیشه طبعش خی ...

خب پس مشکلی نیس دیگه. چه ایرادی داره همو زیاد ببینید. اصولا میگن کمتر تو دوران عقد باهم باشید ک مرد زودتر ب فکر عروسی گرفتن و رفتن خونه خودتون بیفته. خیلی بهش خوش نگذره دوران عقد😉 اما خب بجز این چه دلیل دیگه ای داره ک محدود کنید همو. 

اتفاقا تا میتونید خاطره بسازید واسه هم

لطفا لطفا خواهش لایک نکنید عزیزانم