2733
2739
عنوان

تجربه ی کمردرد دارها....

4690 بازدید | 21 پست

بعضی روزا در اثر کم خوابی,چیز سنگین بلند کردن یا کارزیاد کردن,زیاد ایستادن و.... یک نقطه در سمت راست بدنم دقیقا ته کمر وبالای باسن,بخوام تکون بخورم قفل میکنه درحدی که جیغم درمیاد.کسی تجربه کرده این دردرو؟

ای بابا......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دارم دقیقا همون جا راه درمانش دکترگفت مسکن همه راه هارو رفتم نشد

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
2731

منم دقیقا قسمت راست کمرم و فقط یه نقطه این درد رو دارم ولی وسط کمرمه نه تهش🤔بارداری شما؟

من مشکلات را حل نمی کنم , من افکارم را درست می کنم ، سپس مشکلات خودشان حل می شوند. (لوییز هی)
دارم دقیقا همون جا راه درمانش دکترگفت مسکن همه راه هارو رفتم نشد

وای خدای من.اخه درد نیست که .قفل میشه لامصب.

من بعداز حاملگی دچارشدم یه بار دکتر رفتم گفت چیز خاصی نیست بمرور خوب میشه ولی نشد

ای بابا......
وای خدای من.اخه درد نیست که .قفل میشه لامصب. من بعداز حاملگی دچارشدم یه بار دکتر رفتم گفت چیز خاصی ...

دقیقا بعدسقط سراغ من اومد

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
منم دقیقا قسمت راست کمرم و فقط یه نقطه این درد رو دارم ولی وسط کمرمه نه تهش🤔بارداری شما؟

نه ولی بعد از زایمان بسراغم اومد.دکترگفت جز عوارض حاملگی دوقلویی هست ولی الان بچه هام سه سال و سه ماهشونه.امروز خیلی خیلی خراب بودم بااینکه هیچ کاری نکردم حتی اشپزی😭

ای بابا......
2738
نه ولی بعد از زایمان بسراغم اومد.دکترگفت جز عوارض حاملگی دوقلویی هست ولی الان بچه هام سه سال و سه ما ...

متاسفم عزیزم

باز از چندتا پزشک دیگه سوال کن

من مشکلات را حل نمی کنم , من افکارم را درست می کنم ، سپس مشکلات خودشان حل می شوند. (لوییز هی)

اگر دیسک کمر داری (مطمئن شو) تشکی که استفاده میکنی رو یکم سفت انتخاب کن! زیاد سرپا واینستا اگر کارت طول میکشه نیم ساعت یکبار ده مین بشین. از دستشویی فرنگی استفاده کن. دیکلوفناک نخور! عضله رو شل میکنه بدتر میشی. گاباپانتین مسکنه برای دیسک کمر با سلکوسیب. ورزش هایی که برای کمر بده نکن. موقع نشستن کمرت رو صاف نگه دار. همیشه تکیه بده. اینا رو انجام بده یکماهه کمردردت میره که میره. من سه تا دیسک داشتم که دوتاش پاره بود. با همین روش کاملا خوب شدم حتی زایمان طبیعی هم کردم

وزن قبلی -> ۷۵ وزن بعدی -> ۷۰ وزن فعلی -> ۶۷ هدف ->۶۰   من میتونمممممم😍😍

دیسک عزیزم منم دارم وبعداز زایمانم شدیدتر شده جوری ک دیگه مهرهٔ کمرم زده بیرون

کاربر قدیمی ام از 96عضوبودم....   لطفأ هی نگید تازه وارد..                                                                                                          
اگر دیسک کمر داری (مطمئن شو) تشکی که استفاده میکنی رو یکم سفت انتخاب کن! زیاد سرپا واینستا اگر کارت ...

جز تشک,هیچ کدوم دیگه رو رعایت نمیکنم.

ممنون گلم بابت راهنماییت

ای بابا......
2706