2737
2734
عنوان

همزاد

610 بازدید | 22 پست

چند ساله وضعیتم به این صورته که خواب حیوات میبینم از ترس از خواب میپرم و واقعیت رو از خواب نمیتونم تشخیص بدم و دنبال حیوون میگردم بعده ۵دقیقه میفهمم خواب بوده 

یا از خواب میپرم نصف شبی یکی میگه من اینجام نگا میکنم میبینم نیس بعد میگه اون ورم بعد دیگه از ترس چراغارو روشن میکنم 

کلا شبا یکی نمیزاره بخوابم حس میکنم یکی همیشه پیشمه 

ولی روزا خیلی با انرژیم کلا شادم

اینم بگم تو این چند سال به بدشانس ترین ادم تبدیل شدم کارام هیج وقت اکی نمیشه 

به یکی تعریف کردم گفتن همزاد داری خواستم بدونم کسی هست مثل من باشه یا میتونه بگه چیکا کنم ازم دور شه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ببین گلم

همزادی وجود نداره

اونی که اذیتت میکنرو احتمالا کسی مامور کرده

منظورم اینه احتمالا کسی برات طلسم گرفته

باید بری با یک مدیوم کار درست و مطمئن راجبش حرف بزنی

پیش هرکسیم نرو

اینکارا شوخی بردار نیست

2738
ببین گلم همزادی وجود نداره اونی که اذیتت میکنرو احتمالا کسی مامور کرده منظورم اینه احتمالا کسی بر ...

من سردرنمیارم ولی رفتم پیش یه سید گفت طلسمت کردن کار من نیست

عزیزم همزاد کجا بوده ؟؟ چرا هنوز تو خرافات هزار سال پیش گیر کردین ؟؟ تو به روانپزشک احتیاج داری تو داری تو ذهنت با خودت حرف میزنی و فک میکنی کسی واقعا داره باهات حرف میزنه درحالیکه اصلا اینجور نیسن . الان تو مرحله توهم زدنی . اگ بین ۲۰ تا ۴۰ سال هستی حتمن ب درمان خودت توجه کن .. چون میگی چن ساله اینجوری هسی .. این شاااید میتونه از علائم اسکزیوفرنی باشه ... ب خودت اهمیت بده

من سردرنمیارم ولی رفتم پیش یه سید گفت طلسمت کردن کار من نیست

بله طلسمت کردن

شما باید بری دنبال کسی که بتونه باطلش کنه وگرنه ممکنه مریضیای بدی پیدا کنی و تو کارات بستگی ایجاد بشه و خیلی چیزای دیگه

البته مورد دوم که صد در صد اتفاق میوفته

ولی پیش هرکی رفتی اول از کارش مطمئن شو

از دوستو اشنا بپرس یهادم مطمئن پیدا کن

عزیزم همزاد کجا بوده ؟؟ چرا هنوز تو خرافات هزار سال پیش گیر کردین ؟؟ تو به روانپزشک احتیاج داری تو د ...

تو قران نوشته شده حتی...حالا من زیاد سردرنمیارم خرافاتی هم نیستم اینارو بهم گفتن.حرف شمام درسته ولی روزا اصلا مشکلی ندارم یعنی همش ببرون و دور دور گردشم فقط شب که میشه وضعیتم اینه 

2706