2733
2734
عنوان

الان باس عاقایی ...

152 بازدید | 10 پست

الان من باس مرجان و مرمر ومیلاد و خوابونده باشم عاقاییم جلو تی وی شبکه ورزش و ببینه و تند تند تخمه بشکنه منم جلو اینه خط چشم مدل گربه ای بکشم هی کج بشه هی غر بزنم بعدم دوباره بکشم‌دوباره کج بشه کلا بی خیال شم واسه خودم روی اینه بوس کنم جای رژ قرمزم بیفته روی اینه بعدم برم بیرون بگم عاقایی بنظرت من تغییری نکردم عاقایی یه خرده چپکی نیگام کنه بگه عه گلای پیرهنت چرا زرد شدن منم بگم ایش بی احساس پشت چشم نازک کنم و بگم فقط بشین فوتبال ببین تخمه بشکن فرت و فرت انگار نه انگار من تو این خونه ادمم بعدم‌ متکا بندازم سمتش بگم امشب همینجاااا بخوااااب بعدم در و بکوبم بهم بگیرم تخت بخوابم 

خانمی امشب اعصاب نداره نت قطعه یه هفتس نتونسته بره تل و اینستا 

😆😗😗

این مطلب طنزه دوست ندارین کامنت نزارین

کاربران اقا نه ریپلای کنین نه تو تاپیکم بیان   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من چرا جملهاتو با عشوه میخونم🤣 نیدونم☺

اره لامثب خیلی پر عشوس 😆کلا اصول شوهر داری از نطر نی نی سایتیا یه رژ قرمز که این‌داره

به جای عاقایی بگو شوشووو 😹😹

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡
2738

قاقاییی نرفت منت کشی جای جالبش تمام شد که😐😞 قاقای مرمر مرجان میلاد بذرافشانی کرده؟؟😅😆 

برا سلامتی وظهور حضرت مهدی صلوات 💚بارسنگین است و من کم طاقت و دنیا حسود/خم شدن را عار میدانم دعاکن نشکنم.
قاقاییی نرفت منت کشی جای جالبش تمام شد که😐😞 قاقای مرمر مرجان میلاد بذرافشانی کرده؟؟😅😆 

عشقم اینجا که جم تی وی نیس بقیش با فیل شکن باز میشع 😆