2737
2734
عنوان

عشق

| مشاهده متن کامل بحث + 999 بازدید | 97 پست
چقد قشنگ عاشق شدی من عاشق پارتنرم هستم ولی در اینجوری خیلی جالب بود برام 

عزیزم چن تا پست بالاتر منم نوشتم آشناییمونو.. حواستی بخون .. 😁

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
ما ب هم آبجی داداش میگفتیم... ۹ سال ازم بزرگتر بود و من رفته رفته بهش علاقه مند میشدم... ی شب زنگ زد ...

وای عزیزمم چقد قشنگ

عشقتون پایدار

استیکر نمیاد (بوس)

تریبون همیشه در اختیار افراد برنده قرار می گیره که بگن بله ما خیلی تلاش کردیم. ولی دنیا پر از بازنده هاییه که خیلی هم تلاش کردن ولی نتونستن بگن چرا.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای عزیزمم چقد قشنگ عشقتون پایدار استیکر نمیاد (بوس)

فداتشم مرسی گلم... امیدوارم تو هم برسی ب عشقت😘

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
2731
این آیدی شونه تو تل مشاوره هستن  مجازی هم مشاوره میدن  mohi787@

مرسی عزیزم

تریبون همیشه در اختیار افراد برنده قرار می گیره که بگن بله ما خیلی تلاش کردیم. ولی دنیا پر از بازنده هاییه که خیلی هم تلاش کردن ولی نتونستن بگن چرا.....
مرسی عزیزم

فداتشم ایشالله کارت راه بیوفته

خانوم باید یا وکیل باشه یا نقاش من هردوتاش و هستم ببین دیگه چقدر خوبم 🤪😂پیچ نقاشی مو تو اینستا فالو کنید art_naghash_bashi   انواع سفارش پذیرفته میشود 😍
ما ب هم آبجی داداش میگفتیم... ۹ سال ازم بزرگتر بود و من رفته رفته بهش علاقه مند میشدم... ی شب زنگ زد ...

ای جانم چقدر قشنگ😍ایشالا بمونید برای هم ❤من استاد دانشگاهم هست پارتنرم دقیقا ما هم 9سال اختلاف داریم😍😍

چه قشنگ گفته ست کن

اره اون لحظه دنیارو بهم دادن... نفس نفس داشتم میزدم... دید خودش اصلا نا نداشتم حرف بزنم... گفت قول بده نفسات تا اخرش برا من باشه

2738
ای جانم چقدر قشنگ😍ایشالا بمونید برای هم ❤من استاد دانشگاهم هست پارتنرم دقیقا ما هم 9سال اختلاف داری ...

مرسی عزیز دلم... شما هم همچنین... اااا چه جالب... چند وقته باهمین؟ چجوری آشنا شدین؟ چجوری پیشنهاد داد؟ وای چقدر جالب

وااای نگو دلم خواست😂😂😂 پایدار عزیزم

وقتی میگم خودمم دلم میخواد 😂😂😂 مرسی قربونت برم

اینستا خیلی خوبه😁 ببین سعی کن زیاد جلو چشممش باشی ازش سوال بپرس یه مدت اینجوری باش حس کردی رام شده ...

خیلی پسره سختیه با هیشکی تو کلاس حرف نمیزنه حتی با پسرا. من همش سعی میکنم تو چشمش باشم و پیشش بشینم . از بس نگاش میکنم فکر کنم فهمیده. چند بارم وقتی میدیدمش نگام کرد ولی من رومو برنگردوندم همینجوری نگاش کردم

مرسی عزیز دلم... شما هم همچنین... اااا چه جالب... چند وقته باهمین؟ چجوری آشنا شدین؟ چجوری پیشنهاد دا ...

عزبزم ما 1ساله با همیم تو کلاس اصلا نگاه هم نمیکرد ولی بعد تموم شدن ترم دم در اموزش دیدمش سلام دادم بعد گفتم مرسی پاسم کردین فیکس 10داده بود😂بعد گفت اینستا داری گفتم اره بعد گفت خوشم میاد ازتو اینا دیگه دوس شدیم 

خیلی پسره سختیه با هیشکی تو کلاس حرف نمیزنه حتی با پسرا. من همش سعی میکنم تو چشمش باشم و پیشش بشینم ...

من مغرورترین پسر رو رام کردم

واسه همین میگم راحت میتونی به دستش بیاری بدون اینکه بهش بگی

اینکه می بینیش کارت خیلی راحت تره

خدایا شکرت
عزبزم ما 1ساله با همیم تو کلاس اصلا نگاه هم نمیکرد ولی بعد تموم شدن ترم دم در اموزش دیدمش سلام دادم ...

چه جالب

تو هم قبل از اینکه چیزی بگه دوسش داشتی؟

2706