2733
2739
عنوان

گرفتن آنفولانزا وکودک ۱ ساله

155 بازدید | 16 پست

خانوما بچه های ۱ ساله آنفولانزا میگیرن شوهرم گرفته ولی دخترم ۳ روز تب کرد حالا سرفه میزنه آیا آنفولانزاس یا نه ممنون

چرا رفتی ؟چرا من بیقرارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم ... خبرای خوبی راجع به آنفولانزا نشنیدم دخترخالم پرستاره میگه امار مرگ و میر تو بیمارستانشون توسط آنفولانزا خیلی زیاد شده و علتش هم نبود یه دارویی تو ایرانه 

این ویروس هم از کربلا وارد کشور شده تو شهرهای شمالی بخصوص گیلان هم حسابی شیوع پیدا کرده 

انشاالله که مشکل دخترتون سرماخوردگی ساده باشع 

انا خواهشا جدی بگیرید و پیگیر باشید

2738
عزیزم ... خبرای خوبی راجع به آنفولانزا نشنیدم دخترخالم پرستاره میگه امار مرگ و میر تو بیمارستانشون ت ...

دقیقا درسته من خودم رشتم تو بیمارستان کار میکنم فقط بیمارستان ما دوسه تا کشته داد شوهرم گرفت خوب شد الان من گرفتم فقط خداکنه خوب بشم و پسرم نگیره

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر
دقیقا درسته من خودم رشتم تو بیمارستان کار میکنم فقط بیمارستان ما دوسه تا کشته داد شوهرم گرفت خوب شد ...

عزیزم ... انشاالله که نمیگیره 

دخترخالم گفت بیمارستانشون بخشنامه دارن که دیگه مریض پذیرش نکنن چون اون دارو وجود نداره و اونها عامل فوت میشن به خاطر همین بیمارهارو اعزام میکنن بیمارستان رازی رشت 

عزیزم ... انشاالله که نمیگیره  دخترخالم گفت بیمارستانشون بخشنامه دارن که دیگه مریض پذیرش نکنن ...

آره ماهم چندروزه نداریم دیگه

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر
2706