2733
2734

خودم

ن اینک بخام تعریف کنم و اینا

ولی چون با عشق ازدواج کردیم؛و این عشق تو این چهارسال بیشترم شده؛هیچوخت هیچ بی احترامی ب هم نکردیم؛تا حالا قهر نکردیم؛بحثهای کوچیک داشتیم؛ولی با حرف زدن حل شدن

از من بعیدبود؛اما......عاشقت شدم ❤از تو بعید نیست.......جهان عاشقت شود....♡S♡

ازدواج جاریمو برادرشوهرم

هزارماشالله هزارماشالله هزار ماشالله

لذت میبرم میبینمشون

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تودوروریام ازدواجی ک بابادل خودم باشه ندیدم بنظرم زندگی مشترک بایدپرازعشق واعتماددوستی بین دونفرباشه ک من این صمیمیت روندیدم دور ورم وهمش یه جورتظاهره...دورورم کسی نیس ک باعشق ازدواج کرده باشه 

پدربزرگ و مادربزرگم. تا زمانی که مادرجون کنار دستش نمی نشست، آقا جون به غذا لب نمی زد، همیشه ایام خونه تکونی به مادربزرگم می گفت شما فقط بشین دستور بده، من خودم همه کارها رو انجام می دم. زمانی هم که پدربزرگم آلزایمر گرفته بود هیچ کس رو جز همسرش نمی شناخت.

گفت دانایی که گرگی خیره سر/هست پنهان در نهاد هربشر/ هر که گرگش را دراندازد به خاک/رفته رفته می شود انسان پاک/هرکه با گرگش مدارا می کند/خلق و خوی گرگ پیدا می کند/هر که از گرگش خورد دائم شکست/گرچه انسان می نماید، گرگ هست
2728
2740

ازدواج دایی و زن دایی نامزدم

فوق العادن فوق العاده

عجیب عاشق همن یه نینی خوشگل دارن و وضع مالیشونم عالیه در واقع میتونم بگم هیچی کم ندارن تو دنیا و دلشونم خوشه

💏"You & me 💕make a wonderful "We
همینا گند زدن به همه چیز با این ازدواج کردنشون

آره والا دوتا شکمو نتونستن جلو شکمشونو بگیرن ک ما ب این روز افتادیم😂

💙 به جـای پـاک کردن اشـک‌هـات،آدمهـایی که بـاعث گـریـه‌ات میشنو پـاک کـن..💙
چرا همش یادم میاری😂😂😂

ميبينمت يادم ميفته خوو

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
😍😍😍😍وااای چه خوب دلم یه این جوریشو خواست

امیدوارم که خدا همراه خوبی نصیب تون کنه😍

گفت دانایی که گرگی خیره سر/هست پنهان در نهاد هربشر/ هر که گرگش را دراندازد به خاک/رفته رفته می شود انسان پاک/هرکه با گرگش مدارا می کند/خلق و خوی گرگ پیدا می کند/هر که از گرگش خورد دائم شکست/گرچه انسان می نماید، گرگ هست

بدترین وگندترین ازدواج .ازدواج خاهرموپسرداییم ..چ خیال باطلی داشتم فک میکردم چقدرخوشبختن اخرشوهرش خیانت کرد....یکی دیگه ش ازدواج پدرمادرم چون هیچوقت توخونه ارامش نداشتم حدااقل ازوقتی بزرگ شدم ازدوم دبیرستان ارامش ندیدم توزندگیم