2703
2553
میگن قراره اینترنت ملی داشته باشیم  یعنی اینستا و تل و... دیگه غیر قابل استفاده میشن

گوگل چی؟

بابت اینی که هستم خداروشکرمیکنم خدایاشکرت ازخدامیخام دل هممونو شادکنه وبه زندگیامون ارامش بده اصلا ازش میخام جوری توخوشبختی غرقمون کنه که حال کنیم😁😜

عه عزیزم میشه منم راهنمایی کنی منم پیجم کاریه 

ولی با فالو   اتفالو و لایک و بدبختی رسوندم به ۸۰۰ممبر ولی مدام توسط اینستا بلاک میشم و خسته شدم 

که پیجم نمیره بالا میخوام به دوتا بلاگر بدم واسه تبلیغ ولی هم هزینش زیاده هم میترسم بازدهی نداشته باشه  وهم بلاگر پول و بگیر ه و تبلیغ و نزنه خلاصه دو به شکم که پول بدم یا نه 

شما تبلیغ تاثیری تو فروشت داشته کلا به کدوم بلاگر تبلیع دادی بکنه؟و ایاراضی بودی هزینه چقدر بوده و ایا استوزی بوده یا پست 

خواهشا منو راهنمایی کن کلی دعات میکنم ممنون

کاربران اقا نه ریپلای کنین نه تو تاپیکم بیان   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

گوگل چی؟

سایت ایرانی فقط 

البته دوستان گفتن این خبر درست نیست

خیلی دوست دارم بدونم اونایی که سلام رو «س» و جواب رو «ج» می نویسن ، با این صرفه جویی در زمان به کجا رسیدن ؟         / لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها و پسر من یه صلوات بفرستین😍❤️

حالا باز گوگل هر چی سوال داشتم جوابشو بهم میداد.پارسیک و اینارو که زدم هر چی جستجو میزنم میگه موردی نیست.عججججب😑😐خب اول فکر اینجاشو بکنید بعد قطع کنید.به جای پیشرفت ،پس رفت میکنن.

دوستان عزیزخواهش میکنم برای حاجت خیلی مهمی که دارم و عاقبت بخیری و ووو یک صلوات مهمانم کنید دوستان گل.😍😙
2720
حالا باز گوگل هر چی سوال داشتم جوابشو بهم میداد.پارسیک و اینارو که زدم هر چی جستجو میزنم میگه موردی ...

خدانکنه گوگل قطع شه لنگ میمونیم ک😫

بابت اینی که هستم خداروشکرمیکنم خدایاشکرت ازخدامیخام دل هممونو شادکنه وبه زندگیامون ارامش بده اصلا ازش میخام جوری توخوشبختی غرقمون کنه که حال کنیم😁😜
حالا باز گوگل هر چی سوال داشتم جوابشو بهم میداد.پارسیک و اینارو که زدم هر چی جستجو میزنم میگه موردی ...

دقیقاااا.

من دخترم تب داشت هرچی سرچ میکردم که درجه حرارتش رو چطور اندازه گیری کنم؟ تبلیغات متر واسم میومد😐 بعد مثلا صحبت های سیاسی میومد اصلا چرت و پررررت میومد

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁

دلتونو الکی خوش نکنین اگه میخواستن تا الان باز میکردن نتو😤چه کاریه دارن چیزارو میندازن رو نت ملی اول یسری سایت های خبری بعدم اپارات حالاهم نی نی سایت معلوم نیست میخان چی کنن

2714
دقیقاااا. من دخترم تب داشت هرچی سرچ میکردم که درجه حرارتش رو چطور اندازه گیری کنم؟ تبلیغات متر واسم ...

اینهم مال اینه ،خیلی پیشرفته هستیم😑فقط دارم حرص میخورم

دوستان عزیزخواهش میکنم برای حاجت خیلی مهمی که دارم و عاقبت بخیری و ووو یک صلوات مهمانم کنید دوستان گل.😍😙

استاد شایعه پراکنی هستن یعنی یه عده...

بعد هم ادعای دانشمند بودنشون میشه...

اول اینکه اینترنت ملی کشور کره هم داره... علت سرعت بالای نت کره هم همینه... لااقل برید تو منابع خود اونا تحقیق کنید... اینترنت ملی کشور چین هم داره... کشورای اروپایی ام دارن راه میاندازن... روسیه ام تازگی راه انداخته... ما اصلا اینترنت ملی نداریم... اینی ام هست اون اینترنت ملی که میگن نیست... حداقل دو هزار برید این مفاهیم و تو منابع خود کشورای دیگه بررسی کنید ببینید چیه... اینترنت ملی هم پرسرعته هم ارزون تر هم امنیتش برای کشورا بیشتره برای همین کشورهای مختلف دارن اینترنت ملی راه میاندازن... 

دوما اینکه کشورایی اینترنت ملی دارن به این معنی نیست گوگل و ایسنتاگرام نمیتونن برن... کره ای ها هم ایسنتاگرام میرن هم یوتیوب میرن... اما بیشتر استفاده شون از شبکه های خودشونه.... مثلا به جای اینستاگرام بیشتر از شبکه اشتراک عکس خودشون استفاده میکنن یا به جای پیام رسان های خارجی از کاکائو فرندز یا لاین  استفاده میکنن... شبکه های خودشون پربازدیدتر و پر استفاده تره تو کشورشون تا شبکه ها و سایت های خارجی ...مرورگراشونم داخلیه... شبکه اشتراک ویدئوی داخلی دارن...  فرهنگ سازی شده است اونجا... مثل اینجا نیست... کمتر ایسنتاگرام و یوتیوب میرن... اما از اینا هم بخوان استفاده میکنن بسته نیست... کلی کره ای تو یوتیوب ویدئو میذارن پیج دارن تو ایسنتاگرام... یا روسی ها فراوان در یوتیوب و اینستاگرام هستن...   اینترنت ملی به معنی بسته بودن این فضاها نیست... 

این چیزا رو خوبه از خارجی ها یاد بگیریم که نمی گیریم... چیزای خوب و یاد نمی گیریم...

خیلی بده وقتی اطلاعات نداریم و مدام حرف میزنیم و اطلاعات نداشته مونو به بقیه عرضه میکنیم!

ایران اینترنت ملی نداره و اصلا راه ننداخته که الان شما بخواید در موردش اظهار نظر کنید.

اینترنت بین الملل هم وصل میشه بعضی جاها شده بقیه جاها هم میشه... 

منم پیج کاری دارم...  من کارم و میکنم...هر وقت وصل شد استفاده میکنم...  برام مهم نیست...

عه عزیزم میشه منم راهنمایی کنی منم پیجم کاریه  ولی با فالو   اتفالو و لایک و بدبختی رسوند ...

عزیزم من پولمو دادم نزدیک 1تومن، خورد خورد هم 500،،، جواب گرفتم بهت میگم گلم