2733
2739
عنوان

ینی چی که ی کیس خوب برای ازدواج نیست 😡😡😡😡

| مشاهده متن کامل بحث + 69219 بازدید | 5657 پست
ازونا ک یقه جرررر میدن از ذوق 😂😂😂

یه چی تو همین مایه ها حیف که محجوبم آبروداری میکنم 😂

میگن وجود هرآدمی توی زندگیمون بی دلیل نیس.اونی که با پای خودش میاد با رفتارش ومحبتش کلا دنیاتو عوض میکنه انگار اومده بمونه اما نمیمونه.دلیلش چیه؟🤔فقط میاد که ازین تنهاترم کنه وبره؟همون اول بگو اومدم بشکونمت برم قبول میکنم ولی بعد یه مدت اینکارت هم میشکونتم هم میکشتم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
 شوق؟

آره شوق وذوق 

میگن وجود هرآدمی توی زندگیمون بی دلیل نیس.اونی که با پای خودش میاد با رفتارش ومحبتش کلا دنیاتو عوض میکنه انگار اومده بمونه اما نمیمونه.دلیلش چیه؟🤔فقط میاد که ازین تنهاترم کنه وبره؟همون اول بگو اومدم بشکونمت برم قبول میکنم ولی بعد یه مدت اینکارت هم میشکونتم هم میکشتم.
خیلی دوستم داره خدایی، جونش برام در میره، خیلی هم سختی کشید تا به هم رسیدیم اما خب ورشکست شد و... ال ...

قدرشو بدون جوری که من حسرت دوس داشتن یه لحظه شوهرمم چرا ما زنا یکی دوستمون داره قدرشو نمیدونیم 

2740
اهاا اره ترکیم بلدیاا😂😂

یاد پسره افتادم دیشب 

نمیزارید کهههههه

پرسید اشپزیت چطوره 

گفتم خوبه 

گفت هنرای دیگه چی داری ؟!😐

داداشم میگه میگفتی از هر انگشتم ی هنر نمیریزه متاسفانه😁😁😁😁😂😂

اقایون سایت لطفا در خواست دوستی ندید ک قبول نمیکنم باتشکر 😒
یاد پسره افتادم دیشب  نمیزارید کهههههه پرسید اشپزیت چطوره  گفتم خوبه  گفت هنرا ...

😂😂😂😂😂😂😂تو ک دیدی خوشت نمیاد ازش حسااابییییی از خودت تعریف میکردی ک حسرت بخوره همیشهه😂😂😂😂

یاد پسره افتادم دیشب  نمیزارید کهههههه پرسید اشپزیت چطوره  گفتم خوبه  گفت هنرا ...

شکمو هم بوده پس 

2706