2737
2734
عنوان

ینی چی که ی کیس خوب برای ازدواج نیست 😡😡😡😡

| مشاهده متن کامل بحث + 69219 بازدید | 5657 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله. بالا پایین کردن آپشنها و مقایسه چند مرد با هم و چند زن با هم درست نیست. آدم تا کاملا پرونده یک ...

اونا كه خودشون ميان پرونده باز ميكنن😂😝

ولي خب انتخاب كردن يعني همين ديگه

يعني ويژگياشونو بالا پايين كني ببيني كدوم با معيارات بيشتر مچه و بعد هم انتخاب

ما الآن ی پسر مجرد داریم نمیگم شاهزاده سوار بر اسب سفیده ولی ظاهرش معقوله وضعشم خوبه، از لحاظ مالی م ...

بیا خودم هسدم😂😂😂😂😂

اقایون سایت لطفا در خواست دوستی ندید ک قبول نمیکنم باتشکر 😒
2728
اخه اینجوریم اعصابم اروم نیس حالا اگه سال به سال  یه خاستگار بیادم درجا ردشون میکنم ولی دلم می ...

هر شوهری ام که شوهر نیست شوهری که یه عروسی درست حسابی نگرفته یه خونه نداره بالای ماهی 2 تومن درآمد نداره کلی وام داره چشمش به درآمد زنه سربازی نرفته فقط نره!

📚🎹🎨
2738
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂تو بیا منو نجات بده با بو بی بووو😂😂😂

لهنتی  طاقت بیار 

تووووو میتونیییی😁😁😁😁

اقایون سایت لطفا در خواست دوستی ندید ک قبول نمیکنم باتشکر 😒
هر شوهری ام که شوهر نیست شوهری که یه عروسی درست حسابی نگرفته یه خونه نداره بالای ماهی 2 تومن درآمد ن ...

اخ گفتیییی اینام فقط زن میخوان😂😂😂😂😂ب قول یکی میگفت پسری ک کار داره و همه چیش تکمیله کمتر یاد زن گرفتن میوفته اوناایی ک هیچی ندارن فقططط زن میخوان😂😂😂

ما الآن ی پسر مجرد داریم نمیگم شاهزاده سوار بر اسب سفیده ولی ظاهرش معقوله وضعشم خوبه، از لحاظ مالی م ...

حقوقش چقدره؟

قصد اپلای داره؟

هر کو نکاشت مهر و ز خوبی گلی نچید، در رهگذار باد نگهبان لاله بود ... نیچه معتقد است فلاسفه فیلسوف متولد میشوند، روح حقیقت طلبی و علاقه مندی به تجزیه و تحلیل و حل مشکلات و تفکر نقادانه را میتوان در فرد با آموزش پروراند، اما برای بعضی از آدمها حقیقت خیلی مهم است، درست بودن و خوب بودن معنایی بسیار قوی برای برخی از افراد دارد، من هم چنین آدمی هستم من همیشه خیلی مشتاق بوده و هستم که بدانم بالاخره کدام حرف درست است و کدام نیست، زیر بار حرف زور رفتن برای من بسیار دشوار است.
2706