2737
2739
عنوان

ینی چی که ی کیس خوب برای ازدواج نیست 😡😡😡😡

| مشاهده متن کامل بحث + 69219 بازدید | 5657 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کلا مردا راحت طلب شدن و نیز تنوع طلب وقتی فک میکنن ازدواج کنن باید با یکی باشن اصلا براشون مثل کابو ...

اخ گفتی اره دقیقا 

اقایون سایت لطفا در خواست دوستی ندید ک قبول نمیکنم باتشکر 😒
واقعا مسئولیت بزرگیه

واقعااا با این هزینه ها و خرج هااا نمیشه ازدواج کرد 

دخترا هم همه دنبال موقعیت خوبن حقم دارن والا 

دوستای من هستن همه قیافه ها خوب ورزشکار شغل خوب ماشین دارن زندگیه خوب دارن برای چی باید با کسی که موقعیت نداره ازدواج کنن همین رفاه فعلیشونم از دست بدن 

2740
کاش زنهای بیوه و مطلقه ای ک حاضر میشن نیاز جنسی مردا رو برطرف کنن اینکارو نمیکردن تا اونها مجبور شن ...

جسارتا مردها رو خوب نمیشناسید! من خودم با هیچ کس نیستم ولی قصد ازدواج هم ندارم چون احساس میکنم نمیتونم از پس مسئولیت هاش بر بیام و اینطوری فقط دختر مردم رو بدبخت میکنم

«کاربر آقا هستم» 
سر جدت میخای چیکار بدتر ریدمون میشه ب اعصابت 😐😐

اخه اینجوریم اعصابم اروم نیس

حالا اگه سال به سال  یه خاستگار بیادم درجا ردشون میکنم ولی دلم میخواد خاستگار داشته باشم

جالبه همه از خانومی و چهرم تعریف میکنن ولی همه دختر سلیطه بیریختا شوهر کردن و من موندم 

تیکر بارداری نیست                                                                                                  این آخرین فرصته                                                             شُد شُد،نشد رهاش میکنم 

مشکل بیکار و مالی هم نیست الزاما

فامیل نزدیک ما هست

ماهی 16 میلیون درامدش

خونه هم مامان باباش براش فراهم کردن

التماس میکنن برات بریم.خواستگاری

اما چون انواع پارتی ها و دوست دختر و ... داشته زیربار ازدواج نمیره

فک کن 22 سالشه اما زن مطلقه هم اومده صیغه اش شده

خب تقصیر خود زنهاست ذیگه