2737
2739
عنوان

کاش میشد صدا رو هم عمل کرد!!

| مشاهده متن کامل بحث + 636 بازدید | 29 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
شوهرمم میگه از صداش بدش میاد. 

من خودم از صدای ضبط شدم بدم می اومد اما انقدر ضبط کردم و گوش دادم تا اینکه برام عادی شد یا حتی از عکس و فیلم خودمم بدم می اومد اما الان اصلا برام مهم نیست

تیکر رسیدن به آرزو هامه.....سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!  😊😊😊
ي چيزي تو مايه هاي طنين و تن صدا

حالا بهتر میشه یا بدتر؟

ببخشید زیاد سئوال میپرسم اخه گوگل دم دست نیس

تیکر بارداری نیست                                                                                                  این آخرین فرصته                                                             شُد شُد،نشد رهاش میکنم 
2740
بدتر نميشه تغيير ميكنه من خودمم لوزه دارم ميخوام جراحي كنم 

چه خوب منم باید جراحی کنم

تیکر بارداری نیست                                                                                                  این آخرین فرصته                                                             شُد شُد،نشد رهاش میکنم 
اگه مشكل ساز شده برات عمل كن اگه نه بهتره بدن خودتو دستكاري نكني مجبور شدي عمل كن

من نمیدونم مشکل شما چیه ولی من لوزه هام حفره داره

دکتر زیاد رفتم همشونم گفتن جراحی

من خودم از صدای ضبط شدم بدم می اومد اما انقدر ضبط کردم و گوش دادم تا اینکه برام عادی شد یا حتی از عک ...

میگفتم شاید حساسم اما تو یه مصاحبه استحدامی رد شدم مطمئنم بخاطر صدام بود چون برای اون شغل مهم بود..پس حق دارم بدم بیاد از صدام

میگفتم شاید حساسم اما تو یه مصاحبه استحدامی رد شدم مطمئنم بخاطر صدام بود چون برای اون شغل مهم بود..پ ...

مطمئنم حساسی . چ دلیلی داره شما خیلی راحت داری خودت روحیه ات رو خراب میکنی شاید دلیل دیگه ای داشته 

تیکر رسیدن به آرزو هامه.....سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!  😊😊😊
میگفتم شاید حساسم اما تو یه مصاحبه استحدامی رد شدم مطمئنم بخاطر صدام بود چون برای اون شغل مهم بود..پ ...

من مث شمام از صدام متنفرم نمیدونم مشکل از لوزه هامه یا یه چی دیگه فقط میدونم حتی دلم نمیخواد جلو کسی صحبت کنم

2706