2410
2553
عنوان

کاش میشد صدا رو هم عمل کرد!!

620 بازدید | 29 پست

ینی صدای ضبط شده خودمو میشنوم حالم بهم میخوره😐😐کاش میشد عملش کرد! بیشتر اون تاپیک ظرافت زنونه باعث شد دوباره حساس شم رو صدای خودم! چرا همه صداشون خوبه جز من؟ بخدا اطرافیانم همه پشت تلفن صدای خوبی دارن! اه اه چجوری میشه اونوقت تو حرف زدن ظرافت زنونه داشت با این وضع؟!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

من ب نظرم اصلن صدام خوب نیس پشت تلفن اینا..ی دفعه دوستم با یکی میخواست بحرفه گفت بیا تو حرف بزن پشت گوشی صدات خیلی خوبه مثل من بد نمیشه

ینی میگم همه این حسو دارن

میشه واسه مامان شدنم صلوات بفرستین؟؟😍😍ممنونم
2714

کسی میدونه عمل لوزه باعث تغییر صدا میشه یا نه؟

تیکر بارداری نیست                                                                                                  این آخرین فرصته                                                             شُد شُد،نشد رهاش میکنم 

ول کن بابا هر صدایی قشنگیه خودشو داره 

صدای ابرو کلفته 

صدای نسرین مقانلو کلفته خیلیم خفنه 

به نظرم همه مدل صدایی قشنگه 

به جز اونی که صداش کلفته ولی میخواد جیغو نازکش کنه اون خیلی بده

من ي جا خوندم يكم رزونانس صدا تغيير ميكنه

رزونانس چیه؟😁

تیکر بارداری نیست                                                                                                  این آخرین فرصته                                                             شُد شُد،نشد رهاش میکنم 
ول کن بابا هر صدایی قشنگیه خودشو داره  صدای ابرو کلفته  صدای نسرین مقانلو کلفته خیلیم خف ...

بهترشو میخوای صدای شهره آغداشلو

2706