2733
2739
عنوان

شوهرمو بلاک کردم

114 بازدید | 21 پست

اگه از بلاک در بیارم‌پیام یا زنگ زده باشه واسم میاد یا نه

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
فک کنم وقتی بلاک کنی اگ پيام یا زنگ بزنه اعلانش برات میاد 

منظورم اس ام اس بود و بعد که از بلاک باز کنی پيامش میتونی بخونی

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 

وقتی بلاک باشه، پیامش و میس کال هاشو میتونی ببینی

زندگي قرض توئه به نفر بعدي...دارم فكر ميكنم من تو زندگي چيزي به بعديا دادم!كاش داده باشم و بعد برم...اونوقت يه گوشه ميشينم و از اونجا به ادما نگاه ميكنم  
مگه نت جهانیت وصله؟

نه 

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته
2738

در حالت بلاک میس کال هاش میوفته. تو بخش مسیجت هم یه جا هست ک پیام هاش هم‌میرسه و قابل خوندنه فقط تودصفحه اصلی مسیجت نیس

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
در حالت بلاک میس کال هاش میوفته. تو بخش مسیجت هم یه جا هست ک پیام هاش هم‌میرسه و قابل خوندنه فقط تود ...

پس کجاست

پس کجاست

میس کال ها ک تو هم لیست تماس هات. 

مسیجم بذار ببینم اسمش بگم.‌البته ممکنه گوشیای مختلف فرق کنه

میس کال ها ک تو هم لیست تماس هات.  مسیجم بذار ببینم اسمش بگم.‌البته ممکنه گوشیای مختلف فرق کنه

مرسی عزیزم پیداش کردم 

فقط اینکه اون میفهمه من بلاکش کردم

گوشیش ازین ساده هاست

میس کال ها ک تو هم لیست تماس هات.  مسیجم بذار ببینم اسمش بگم.‌البته ممکنه گوشیای مختلف فرق کنه

برو داخل صفحه نسیجا. Setting یا همون تنظیمات، زده بلاک مسیجز. میری داخلش هم شماره های بلک شده و هم‌متن هایی ک مثلا بلاک کردی بهت نرسه رو میبینی😂

برو داخل صفحه نسیجا. Setting یا همون تنظیمات، زده بلاک مسیجز. میری داخلش هم شماره های بلک شده و هم‌م ...

ممنون عزیزم 

پس چه فایده داره بلاک کردن 

وقتی پیامش میاد 

مرسی عزیزم پیداش کردم  فقط اینکه اون میفهمه من بلاکش کردم گوشیش ازین ساده هاست

اره چدن هربار زنگ‌میزنه بلافاصله ریجکت میشه. یه گزینه ممکنه فک کنه انتن نداره یا انتن نداری. اگه طول بکشه این ماحرا و یا باهوش باشه میره سراغ گزینه ۲ ک همون بلاک شدنه. چون هیچکس در ان واحد تمام وقت گوشی دستش نیس ک با اولین زنگ ریجکت کنه. ولی مسیج اصلا نمیفهمه

2706