2733
2734
عنوان

تقصیر منه واقعا؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 255 بازدید | 33 پست
ببخشید بنظرم تو این دوره زمونه که مردا همه فکر وذهنشون درگیر کار وگرونی هست توقع زیادیه که وقتی پری ...

این درسته.ولی حتی روزای عادی هم محبتی نمیبینم.کلا سرده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره خب هستن کسایی مثل شما.ولی بی تاثیرم نیست به نظرم

عزیزم بیشتر مردا اینجورن من یه هفته با وضع باردداری و بچه کوچیک مریض شدم خودم بهش میگفتم بیا پیشم حالمو بپرس سه روز لب به غذا نزدم نگفت یه ابمیوه چیزی براش بیارم کلا روهم رفته مردا بی احساسن  بعضی وقتامیگم برادرام فلان میکنن برا زناشون ولی بعضی جاها واقعا بدن که شوهرم بدیارو نداره فقط بی احساسه 

خدایا خستم 
2731

تلاش کن برای تغییر شرایط

اول راهی عزیزم سنت کمه و بی تجربه حق داری

قلق شوهرت و بدست بیار،هر مردی یه قلقی داره،رامش کن،با شوهرت سعی کن رفیق بشی

تو ماجرای پریودی هم بگم چون هورمون ها بهم میریزه رفتار و خاسته های ما غیر منطقی میشه،جدیشون نگیر

درکه وضعیتت کار سختی نیست ولی خیلی کم پیش میاد که مرد ها یادشون بمونه صد در صد یا بخوان خیلی توجه نشون بدن چون درکی از پریودی زنان ندارن

🧿
خودت بیشتر محبت کن بهش خونه رو محیط شاد و آرومی کن کنارش میشینی دستشو بگیر تو دستت ازین کارا دیگه ، ...

همه رو امتحان کردم. یه مدت انقد بهش محبت میکردم همه میگفتن انگار تو مردی اون زنته

2740
همه رو امتحان کردم. یه مدت انقد بهش محبت میکردم همه میگفتن انگار تو مردی اون زنته

هر چیزی حدی داره نه از اینور بوم بیفت نه اونور

پس بزن به در بی خیالی و بی توجهی شاید جوای گرفتی

همه راههارو امتحان کن

عشق یعنی ؛ در میان غصه های زندگی یک نفر باشد که آرامت کند
هیچ تصمیمی غیر از سوختن و ساختن نمیتونم بگیرم

چرا.منم اوایل میگفتم بخاطر ابروی خانوادم نمیتونم جدا بشم ولی الان میگم اگه همون موقعه جدا شده بودم‌الان همخ چی فراموش شد بود.ابروی خانواده به چه قیمتی به قیمت تباه شده جونیت.تازه الان خانوادمم میگن اگه بچه نداشتی طلاقتو میگرفتیم

تلاش کن برای تغییر شرایط اول راهی عزیزم سنت کمه و بی تجربه حق داری قلق شوهرت و بدست بیار،هر مردی ی ...

این درسته. ولی میگم که روزای عادیم همینه.مثلا میاد خونه کلا میشینه پای تلویزیون هیچ حرفی نمیزنه.میگم یه خرده حرف بزن چه خبر.میگه خبری نیست همه زن و شوهرا مثل ما هستن.میگه حررفی ندارم که بخوام بهت بزنم