2737
2734
عنوان

اینترنتا وصل میشه ولی ...

65 بازدید | 43 پست

الان تو خبرگزاری فارس خوندم .. نوشته بود تاهفته دیگ وصل میشه اما محدود و ملی . 

من حالم گرفته شد اینو خوندم ...

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .

نهههههههههههههه😲😲😲😲😲

همیشه عشق باشد همیشه برکت🙂زندگیتو روی دور مثبت تنظیم کن تانتایج کارت مثبت از اب دربیاد😊به توانایی هات شک نکن😎بخشنده باش تا بخشیده شی😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خسته نباشن ملی ک الان وصله😐

😳😳😳😳

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .

ن نمیشه اگ اینجور باشه ک همه چی نابوده

همیشه عشق باشد همیشه برکت🙂زندگیتو روی دور مثبت تنظیم کن تانتایج کارت مثبت از اب دربیاد😊به توانایی هات شک نکن😎بخشنده باش تا بخشیده شی😉
2738

ملی فک کردی چیه😐همینه دیگه مثل سروش و موتور جستجوی ایرانی و این چیزا اینام ک وصله 😐😐نه واقعا فک کردی ملی چیع 

همه سیاه سفیدا قشنگن مثه پانداها..... برف لای موهات...... چشمات....

تازه الان چنتااز دوستان لینک پرو کسی دادن وصل شد تل نمیدونم چیشد اونم فی لتر شد دوباره . من ک رفتم تل کانال 20 و 30 داشتم الان دیدم اسمش روتغییر  دادن نکشتن خبرگذاری ملی (فک کنم) بعد ی پی ام از مهناز افشارگذاشته بودن و  امریکا ک گفته فیلم اشوبارو بفرستین...

ملی فک کردی چیه😐همینه دیگه مثل سروش و موتور جستجوی ایرانی و این چیزا اینام ک وصله 😐😐نه واقعا فک ک ...

من میدونم ملی چیه اوصاع خودم داغونه کل کار من با یوتیوب و فیس بوکه و گوگله 😔

2706