2733
2734
عنوان

هفته ششم بارداری وحرکات جنین

2043 بازدید | 21 پست

برابچه اولم توی6ماهگی بارداریم حرکاتش روتازه حس کردم،این بارداری دوممه الان توی هفته6حس کردم حرکاتش رو،هنوزسونونرفتم امروز6تموم میشه...بنظرتون طبیعیه؟

سیمامامان امیرعلی وهلیامامان دایان بهم درخواست دوستی بدید...کاربرقبلیم بهار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مطمئنی حرکت های بچه است،من الان تو ۱۸ هفته ام هنوز متوجه نشدم 

خدایا خودت مواظب همسرم و پسرم باش،خدایا شکرت بابت همه چیزی که بهم دادی ،خدایا خودت مواظب همسرم باش و کاری کن که هیچ وقت جلو من و پسرم شرمنده نشه
2731

منم گاهی در یک ثانیه یه جیزی حس میکنم اما نمیدونم میشه اسمشو حرکت گذاشت یانه. تا میام بفهمم تموم میشه

خدایا رضایم به رضای توخودت کاری کن که میدونی به صلاحمه و عزیزانم خوش حال میشن. 
2740
مثل نبض میزنه،قشنگ مشخصه جنین داره وول میخوره

منم یه کوچولو یهذجیزای میفهمم اما اون مال رحم و شاید نبضشه. چون الان خیلی کوچولووه این کاره بلد نیست

بچه کجا بوده😆😆😆😆اینی که حس میکنی رگیه که خون به رحم میرسونه

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
بچه ها من از حالت تهوع نمیتونم‌چیزی بخورم جکار کنم زود نیست ب نطرتون ؟؟؟؟

هرکی یه جوره خب. من اصلا هیچیم نیست. نگرانم چرا هیچیم نیست میگم نکنه قلبش تشکیل نشده. هفته دیگه وقت دکتر دارم

عزیزم اون الان اندازه یه لوبیا هم نیس هیچ حرکتی نداره که تو بتونی حسش کنی، یه چیز دیگه بوده

الان یه هفته اس متوجه حرکاتش شدم،چون بارداری دوممه وتجربه داشتم مثل شروع حرکات پسرم توی6ماهگیه دقیقأهمونجوری

سیمامامان امیرعلی وهلیامامان دایان بهم درخواست دوستی بدید...کاربرقبلیم بهار
بچه ها من از حالت تهوع نمیتونم‌چیزی بخورم جکار کنم زود نیست ب نطرتون ؟؟؟؟

چند هفته ای؟

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست