2733
2734
عنوان

بچها شمام انگار دندوناتون لقه؟

183 بازدید | 16 پست

من ی مدته وقتی دستمو میزارم رو دندونام بعد دندون بالاییمو با دندونای پایینی فشار میدم احساس میکنم لقن تکون میخورن شمام اینجورین یا فقط من اینجوریم😣

خدایا شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دندون تو یه محدوده ی خیلی کوچیکی حرکت داره ولی این حرکت خیلی خیلی کمه و اصلا لقی حساب نمیشه.لقی که به راحتی با دست زدن دندون تکون بخوره به خاطر بیماره لثه است

یا لثه هاتون مشکل دارن

یا دیر به دیر برای جرم گیری میرید 

دو سال پیش افسردگی شدید گرفتم توام با وسواس فکری. میخواستم خودکشی کنم. پارسال درمانم رو شروع کردم و الان حالم خوبه. الان یه مدت هست که سر کار نمیرم و روزی چند دقیقه میام نی نی سایت و سعی میکنم تبادل نظرها رو بخونم و ازشون یاد بگیرم. اگر هم خودم در اون زمینه تجربه ای داشته باشم نظر میدم. قطعا تخصصی نیست😉ولی شاید گره ای از زندگی کسی رو باز کنه یا حداقل جور دیگه ای به مساله زندگیش نگاه کنه
2740
دندون تو یه محدوده ی خیلی کوچیکی حرکت داره ولی این حرکت خیلی خیلی کمه و اصلا لقی حساب نمیشه.لقی که ب ...

ن دست میزنم تکون نمیخورن فقط وقتی دستمو میزارم روش ب دندون پایینی فشارش میدم کمی تکون میخورن انگار لقن

خدایا شکرت
ن دست میزنم تکون نمیخورن فقط وقتی دستمو میزارم روش ب دندون پایینی فشارش میدم کمی تکون میخورن انگار ل ...

حتما برو دندانپزشک یه جرمگیری انجام بده و بررسی بشه شاید التهاب و عفونت لثه و بافت نگهدارنده ی دندان حتی داشته باشی