2410
2553

روز اولی که قطع شد زنگ زدم شاتل که بگین کی وصل میشه، من پایان نامه دارم و.... گفتن نمیدونیم

الان که نت بعضیا وصله زنگ بزنم بگم پس کی واسه ما نصب میشه؟؟ زنگ زدم اولش تلفن گویا گفت اگه دراتصال سرورای داخلی مشکل دارین ادامه بدین درباره ی زمان اتصال هم اطلاعی نداریم، اگه سوال دیگه ای دارین با پشتیبان وصل شین، من زنگ بزنم بگم نت بقیه وصله، پس کی واسه ما وصل میشه بده؟ 

ماا بقیه هم وصل نیست .. فقط سایتای داخلیشون

این کاربری دست دختر خالمم هست گاهی ی تاپیک تاپیکی میزنه خیلیییی کم ‌‌‌‌.. اون متاهل من مجرد خب پس ی وقتایی ی تناقضایی داره تاپیکا چون از دوتا جهان متفاوتیم  دختر خالم دیگه شماره نداشت ک با خط خودش کاربری بسازه ) من عضو کمپین تحریم همگانی نینی سایتم 😂از تاریخ ۱۰/۱ ( اول دی ماه ) ..‌هیچ تاپیکی نزنیم و هیچ تاپیکی هم شرکت نکنیم .. 🖐🏻 دق و دلی تموم گرونی ها و اعتراضایی که باید میکردیمو نکردیم توی زندگیمون رو سر سایت خالی کنیم؟ 😂😂 گناهه ( ولی شوخی در رفته متحد شیم این ماجرای عکس حل شه به حرفمون گوش کنن  ) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اه

بسته من امروز تموم میشه و من شش روزه که نت ندارم پس اینو چجوری میخوان جبران کنن

میگن نت داخلی اخه این سایتهای مزخرف به چه دردی میخورن

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
2720
اه بسته من امروز تموم میشه و من شش روزه که نت ندارم پس اینو چجوری میخوان جبران کنن میگن نت داخلی ا ...

زنگ بزن پشتیبانی سیم کارتت بگو، اگ گفتن نه، دعوا کن، کوتاه نیا

2714
وایی چه وحشتناکه ، خداروشکر پایان ناممو پارسال دادم ، دقیقا همین موقع ها بود. درک میکنم چقد اعصاب خو ...

دقیقااا، اصن هیچکار نمیتونم انجام بدم به خصوص اینکه رشتم معماریع، پروژه هم داره، ینی رسما باید بیکار بشینم

فقط سایتای داخلی😐

نه عزیزم وای فای وصل شد برا ما اینستا وواتسمم بو باز قطعش کردن اونایی وای فای دارن به اینستام دسارسی دارن

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
کدوم شهرا؟ منم وای فای دارم، تو شهر ما هم از تظاهرات و اینا خبری نبود، اصن از اولشم نمیدونم چرا واسه ...

بوشهر تهران شنیدم وصله مام کرمان بودیم وصل کردن قطع کردن

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
2706