2733
2739

سلام خوبین!تقریبا ۴ ماهه اونی که ۵ سال تمام عاشقش بودم رفته من اونو هر هقته میبینم برای همین نمیتونم فراموشش کنم،ابروم جلوی همه رفت همه فهمیدن عاشقش بودم،همشونم سرزنشم کردن که لیاقت تو خیلییی بیشتر از اینه،ولی من فقط اونو میخام واسه فراموش کردنش رل زدم ولی هیچکی نمیتونه جای اونو واسم پر کنه،طلسم گرفتم ولی خب جواب نداد(اگه جایی رو میشناسین بهم معرفی کنین)

یبارم میخاست برگرده دوستاش نزاشته بودن....

نمیخام از خودم تعریف کنم،نه!ولی تو اون محل همه پسرا ازم خوششون میاد همشون دنبالم بودن ولی من فقط اونو میخام توروخدا بهم راهکار بدید که چیکار کنم،چه رفتاری داشته باشم تا برگرده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
باهاش یه بار درست و حسابی صحبت کن اگه دیدی نمیشه کلا قیدشو بزن

خودمم تو این فکرم که زنگ بزنم بهش باهاش درست حسابی صحبت کنم،فقط موندم چجوری رفتار کنم که قانع شه؟

2738
چجوری توضیح بدم بهش؟میشه یکم راهنماییم کنی،یجوری حرف بزنم باهاش که قانع شه

خوب به کاری کردی که ازت جدا شده برو دلیل کارتو بگو د بگو پشیمونی و دوسش داری البته اگه ادم لایقی هست

منم مثل توام....خودتو بکشی هم برنمیگرده من ولش کردم بره دنبال لیاقتش.....پسرا وقتی ببینن یکی دوسشون ...

اخ اخ دقیقااااا،اون اول خودش اومد به من درخاست دادچون اشنا بود،منم از سر کم عقلی بهش گفتم که ۵ ساله عاشقشم

اخ اخ دقیقااااا،اون اول خودش اومد به من درخاست دادچون اشنا بود،منم از سر کم عقلی بهش گفتم که ۵ ساله ...

منم اول گفتم ازش خوشم اومده ازون روز دیگه محلم نذاشت تااینکه رفت سراغ یکی دیگه...چند ماه پیشم گفت یکی دیگرو میخواد بمن هیچ حسی نداره....منم ولش کردم بره پی کارش

کاربر قدیمی ام...
خوب به کاری کردی که ازت جدا شده برو دلیل کارتو بگو د بگو پشیمونی و دوسش داری البته اگه ادم لایقی هست

من واقعا هیچ کاری نکردم فقط بعصی موقع ها تو مخش میرفتم،فک کن ظهرش همو دیده بودیم،شبش پی ام داد و گفت حالم بده بهم پی ام نده

نگرانش شدم گفتم چرا اخه....بعد گفتم حرف دلتو بگو گفت حرف دلم اینه که دیگه نمیخامت

اول بگو واسه ازدواج می خوای یا حاضری باهاش دوست باشی بدون ازدواج

خب من اونو برا ازدواج میخام،ولی اگه خودش نخاد حاضرم باهاش دوست باشم،و اینو میدونم که اگه باهم باشیم خودش کم کم دلبستم میشه

2706