2737
2734

لطفا یه دستور پخت خوشمزه و تضمینی و بدون وا رفتن رو بهم یاد بدین...

لطفا برای ظهور آقا امام زمان و سلامتی همه مادرها و مادر من یک صلوات بفرستید.

برنج پخته و لپه پخته رو با گوشت چرخ كرده و سبزي كوفته رو ميريزم غذاساز ديگه تخم مرغ و اينا هم نميخواد يه مقدار ميكس ميكنيم بعد نمك و فلفل و ادويه داخلشم هرچي دوست داري مثل آلو و گردو و زرشك و پياز داغ ميذاري

بعد براي سسش پياز رو سرخ ميكني و داخل رب ميزني و آب ميريزي يه كم كه جوشيد كوفته هارو آروم ميذاري داخلش در قايلمه رو هم نيمه باز بذار

پسرم فقط از معجزه خدا ولطف امام حسین هست🥰خدايا خودت مراقبش باش الهي همه منتظرا زودتر به خواسته دلشون برسن،براي ني ني جونم صلوات بفرستين دوستام💋💋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برنج پخته و لپه پخته رو با گوشت چرخ كرده و سبزي كوفته رو ميريزم غذاساز ديگه تخم مرغ و اينا هم نميخوا ...

ممنون عزیزم...

2731
برنج پخته و لپه پخته رو با گوشت چرخ كرده و سبزي كوفته رو ميريزم غذاساز ديگه تخم مرغ و اينا هم نميخوا ...

زرشک رو خام بریزم یا سرخ کنم برای داخل کوفته

من خام ميريزم

پسرم فقط از معجزه خدا ولطف امام حسین هست🥰خدايا خودت مراقبش باش الهي همه منتظرا زودتر به خواسته دلشون برسن،براي ني ني جونم صلوات بفرستين دوستام💋💋

گوشتش هرچه بیشترباشه خوشمزه ترمیشه و وانمیره. گوشتش چربی نباید داشته باشه... من برای یه کیلو گوشت یه پیمانه کمتر(فنجان ) برنج. سه چهارم پیمانه لپه(کاملاپخته) نصف پیمانه هم بلغور گندم میریزم(برای وانرفتن خوبه) برا وانرفتنشم یکم گوشت مرغ چرخ شده هم مبتونی بریزی اما من مزشو دوس ندارم... پیاز فراووونون کاملا آبشو میگیره میریزی توش. یه ورزحسابی میدی. نمک فلفل و ادویه گوشتتو میزنی. برنج و لپه رو هم نیمکوب میکنی میریزی.. انواع سبزی خشک(نعنا. مرزه. ترخون. ریحون. گیشنیز و ومیریزی... ازهرکدوم یه قاشق کافیه بنظرم) دوباره همه رو یه ورز حسابی میدی(موادت قشنگ باید خشک باشه و فرم بگیره تودست) . دوباره نمک فلفل(نمیدونم روچه حسابیه ولی عقیده دارم نمک و فلفل غذارو جدا به موادشون بزنی خوشمزه ترمیشه و مزه هر ماده غذایی حفظ میشه) یه دونه تخم مرغ و یه ورزه دیگه... میگیری کوفته رو تو دستت پهن میکنی وسطش آلو و زرشک خام میریزی قشششششنگ میگیری گردش میکنی بدون درز که وانره... ازاین دست به اون دستم محکم بکوبش کف دستت تا مواد بهم بچسبه... سسشم که پیاز فراوون و سرررخ میکنی. رب میرنی. یکم پوره گوجه هم خوشمزش میکنه. قشنگ سرخ که شد یکم اب میریزی...توش الو بخارایکی دوتا.و ابلیمو میزنی. جوش که اومد کوفته هات و آروم اصافه میکنی و بیست دقیقه ای در ظرف و نمیزاری چون وا میره... همین دیگه نوش جان😃😃😃😍

2738
گوشتش هرچه بیشترباشه خوشمزه ترمیشه و وانمیره. گوشتش چربی نباید داشته باشه... من برای یه کیلو گوشت یه ...

ممنون عزیزم از توضیحاتت...لطف کردی گلم...

نوش جونتون😍😍😍من این مدلی درست میکنم همه برگاشون میریزه😅😅😅

چه خوب...به سلامتی...دستتون درد نکنه..