2737
2739
عنوان

عجب غلطی کردم دارم میمیرم

65 بازدید | 29 پست

حالم زیاد بد نبود رفتم پیش روانپزشک مشاوره بگیرم برام قرص داد منم فکر نمی کردم اینقدر عوارض داشته باشه کلا دو روز خوردم  چهار روزه نمیخورم پدرم دراومده از بس اضطراب تحمل کردم اشتهام زیر صفر شده شب و روز ندارم 

بدبختی اینجاست با این حالم باید برم بیمارستان بستری بشم 😞

استَغفروا ربَّکم اِنَّه کانَ غَفّاراً یرسِلِ السَّماءَ علیکُم مِدراراً ویمدِدکُم بِاَموال وبنین وَیجعَل لَکُم جَنّاتٍ ویجعَل لکم اَنهاراً؛ از پروردگار خود آمرزش بخواهید که او بسیار آمرزنده است؛ تا باران های مفید و پر برکت را از آسمان بر شما پیوسته دارد و شما را با مال بسیار و فرزندان متعدّد یاری رساند و باغ های خرّم و نهرهای جاری به شما عطا فرماید. (نوح، 10- 12) 

چه قرص هایی بود

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چه قرص هایی بود

سرترالین قبل مصرف قرص خیلی شاد تر بودم مشکلم حاد نبود بعد قرص یک لحظه هم آرامش ندارم 

استَغفروا ربَّکم اِنَّه کانَ غَفّاراً یرسِلِ السَّماءَ علیکُم مِدراراً ویمدِدکُم بِاَموال وبنین وَیجعَل لَکُم جَنّاتٍ ویجعَل لکم اَنهاراً؛ از پروردگار خود آمرزش بخواهید که او بسیار آمرزنده است؛ تا باران های مفید و پر برکت را از آسمان بر شما پیوسته دارد و شما را با مال بسیار و فرزندان متعدّد یاری رساند و باغ های خرّم و نهرهای جاری به شما عطا فرماید. (نوح، 10- 12) 

فدات شم اول از اینکه هر قرصی یه سری عوارض داره 

قرصای روانم  تو بروشور بخونی  عوارضش هست بعدم تاثیر قرصا همون لحطه نیس گاهی باید دو سه هعته بخوری تا تاثیرشو ببینی اگر میبینی حالت بد شده به مطب پزشکت زنگ بزن و ازش مشورت بگیر که چیکار کنی اینجا نه دکترن نه هیچی فقط توصیه های نادرست بهت میکنن  

کاربران اقا نه ریپلای کنین نه تو تاپیکم بیان   
سرترالین قبل مصرف قرص خیلی شاد تر بودم مشکلم حاد نبود بعد قرص یک لحظه هم آرامش ندارم 

بهت نساخته پس

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2738
چرا تا بثیچیزی میشه قرص میدن 

من قرص نمیخواستم میخواستم با مشاوره کمکم کنه این زود قرص نوشت تا سر حد مرگ رفتم 

کسی میدونه تا کی عوارض داره ؟

اتفاقا من قبلا حالم خیلی خیلی بد بود بعد از سرترالین دنیام عوض شد

ائلونممیش دن قاباخ حتما خانیمیزین اوزون صابینینان بیر یوون  منیم اؤزومون سندرم اَت آجیلیغ بیقرار واردی دیلیمده  آنامین بویوح معجزه‌سی خمیر پیتزا سیز پیتزا جورلماخدی  آنامین معجزهسی بویودیکی دییر من هشواخ کیشین یانندا یاتمازدیم اوزوده 10دنه اوشاخ دوغموشدی  بیر پارا قین آنالاردا واردیلارائله گلین لرینه جیجیح(حسادت) ائلیلر ائلبیر اؤزلری گئدجادیلار اوغلانلارینا  
2706