2733
2739
عنوان

سکته مغزی پدرم

605 بازدید | 31 پست

سلام دوستان پدرم سکته مغزی کرده نمیتونه راه بده یا حرف بزنه چند روزه کارم فقط شده گریه.راه دور کاش پیشش بودم کسی تجربه داره دارم میگیرم از نگرانی

یکی از اشناهام ماه پیش سکته کرد اونم مثل پدر شما نمیتونست حرف بزنه و دست و پاشو تکون بده الان حرف میزنه ولی همچنان در حال رفت و امد به فیزیوتراپیه و کم کم بهتر میشه

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
واقعا؟یعنی دوباره میتونه حرف بزنه؟ 

اره گلم حرف میزنه روزای اول حالش خیلیییییی بد بود ولی الان بهتره فکر کن ما لاهیجانیم انقد حالش بد شد که جوابش کردن منتقلش کردن رشت

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…
2738
ایران نیستم.کانادا.الانم اینترنت ندارن 😭😭😭

گفتن تا دو روز دیگه وصل میشه... عزیزم هرطور شده بیا دیدنشون... من هر روز به پدرم سر میزدم فقط یه روز نرفتم و آسمونی شد... الآن با اشک دارم مینویسم برات ... هنوز حسرته اون یک روزو میخورم😭

ایران نیستم.کانادا.الانم اینترنت ندارن 😭😭😭

بگو سروش نصب کنن البته بعید میدونم این اپ مسخره به تو کد بده چون شنیدم اپلیکیشن های ایرانی به شماره های خارجی کد نمیدن

منم دوستپسرم اروپاست نمیتونم باهاش درارتباط باشم دارم جنون میگیرم خیلی سخته تماس مستقیم امیدوارم به زودی حال بابات خوب شه حداقل خیالت راحت شه

اره گلم حرف میزنه روزای اول حالش خیلیییییی بد بود ولی الان بهتره فکر کن ما لاهیجانیم انقد حالش بد شد ...

اقدر دوس دارم تو زمستون بیام شمال برم روستاهای بکر گیلان برف هم بیاد اخخخ😍😍😍

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

ان شالله ک زودتر خوب میشن ..پدر منم چند سال پیش سکته مغزی کردن ..نگران نباش حالش خوب میشه ..باید  ی مدت فیزیوترابی برن 

آرزو میکنم روزی برسه که وقتی دلتون براش تنگ شد فقط کافی باشه که از این پهلو به اون پهلو بشید
کارم همش گریه میترسم نخونم پدرم دیگه ببینم

وای نه این چه حرفیه امیدوارم خیلی زود سلامتیشو بدست بیاره

ببین من ترس شدید از بیماری داشتم پیش یه روانشناس میرفتم اونم میگفت مامانش چندین سال پیش سکته مغزی کرده بود ولی خوب شد 

میبینی؟ هستن کسایی که خوب شدن نا امید نباش