2737
2739

زوج هایی رو میشناسین که ۹ سال اختلاف سنی دارن؟

خوشبخت شدن؟ تفاوت سنیشون مشکل ایجاد نکرده؟ 🤔🤔

درسته آدما متفاوتن، خواستم تجربه های ملتم متوجه بشم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

به نظر من زیاده طرز تفکرشون شبیه نیست

"نظر شخصیه"

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2738

منو همسرم 8سال اختلاف سنی داشتیم ...خوبیم....

اگه مشگل ناباروری نداشته باشیم

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥

اره من همسرم ۹ سال اختلاف داریم ولی در کل خیلی امروزیه درک میکنه بیشتر دوستیم تا زن شوهر

فقط منتظر 🤰اون روزم که دنیا بیای کو چولویی مامان اون روز بهترین روزه برام میشه واسه سلامتی کوچولو یه صلوات بفرستین😘

آره پدربزرگ مادربزرگم!ببین در هر شرایطی هم آدم خوشبخت پیدا میشه هم بدبخت ولی بحث بین خوب و خوبتره!شاید تا چند نسل قبل اختلاف سنی زیاد تاثیر چندانی نداشت چون هم مرسوم بود و هم شرایط زندگیشون خیلی تفاوتی نداشته مثلا مامان من و مامان بزرگم خیلی زندگیشون تفاوتی نداشته ولی من و مامانم یه دنیا تفاوت داریم و سبک زندگیمون کاملا متفاوته و در جهان امروز که هر ثانیه علم در حال پیشرفته و زندگی الان مردم با پنج سال پیششون قابل قیاس نیست تفاوت سنی زیاد باعث تفاوت عمده در سبک زندگی و عقاید میشه پس سعی کن موردی رو انتخاب کنی که اختلاف سنیش با تو زیر پنج سال باشه

منو شوهرم ۹ سال و خوردی اختلاف داریم و واقعا این اختلافو دوست دارم،همش فک میکنم اگه این اختلاف کمتر بود در عذاب بودم چون مردها نسبت به زنها دیرتر به بلوغ فکری میرسن،نه تنها تو همه چی تفاهم داریم بلکه همسرم درک بیشتری نسبت به زن و زندکی داره

آره پدربزرگ مادربزرگم!ببین در هر شرایطی هم آدم خوشبخت پیدا میشه هم بدبخت ولی بحث بین خوب و خوبتره!شا ...

به نظر من زیر ۵ سال در صورتی خوبه که مثلا زن ۲۷،۲۸ باشه و مرد ۳۰ یا بالاتر،وگرنه به نظرم مردها دیرتر به بلوغ فکری میرسن

2706