2733
2734
عنوان

تورو خدا فقط بهم بگین یه دونه بیشترم نه

| مشاهده متن کامل بحث + 13 بازدید | 38 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا😅😅😅😅

همسایمون زنش حامله شد

شوهره گف الا بلا سقط فقط سسسسقط زنه سقط نکرد با ی سختی دوره زایمانش گذروند شوهرش حتی نیومد بچه اروببینه اما الان نفس مرده شده بچش شاید باورت نشه روزی ۲۰۰.۳۰۰هزار فقط برا بچه خرید میکنه😂بقال محل میگف خداروشکر این بچه اروب شما داد باعث رونق مغازمی .هررور صبح ظهرشب خرید میکنه براش اصن همه زندگی مرده خلاصه شده توهمین بچه ک اصرار داشت بندازنتش زنش‌میگف میره سرگار ۴‌.۵بارمیزنگه میگه گوشیو بده دخترم فقط صدا نفسشو بشنوم عشقش ب بچه اش یجوریه همه میدونن تواطرافیان

😕😕خیلی بدم میاد از گله های الکی 

امروز اعصاب واقعا ندارم نمیتونم اروم حرف بزنم 😧 برم بهتره

بعضی دعا ها چه قشنگ ب دل ادم میشینه                      خداوندا                                                      نه انقدر پاکم ک مرا کمک کنی.                                 نه انقدر بدم ک رهایم کنی ...                                     میان این دو گم شده ام                                     هرچه تلاش کردم نتوانستم همانی باشم ک تو میخواهی                                                               خدایا رهایم نکن                                                     الهی دستم ب اسمانت نمیرسد ...                                      اما تو ک دستت ب زمین میرسد                                            بلندم کن ....                        
2731
کار خدارو میبینی😍😍😍😍😍

زنه بیچاره انقد میترسید میگف اگه بدنیا بیاد نخوادتش چیکارکنم چقد خونه ماگریه کرد بنده خدا

الان میاد میگه شوهرم اصن دیوانه شده😂😂😂😂حسودیش میشه ب بچش

میگه شوهرم میگه باز بچه بیار من میگم بشین بینیم باو همینم حون ب جیگر شدم شوهرشم‌میگه توبیار من نوکرتم سرکارنمیرم مواظب تومیشم

آخی😄😄😄 طفلک خانمه،چی کشیده😊😊😊

زنه روحی داغون شده بود الان خدادوشکر خوبه

مرده پول میداد اما هیچ جا ن تودکتر رفتن ن سونو رفتن هیچ‌کدوم همراه زنش نبود درسته اذیتش نمیکرو مث کتک زدن واینا اما همین ک بی توجه بود نسبت ب همه چی داغون‌کننده بود حتی ی بار نپرسیده بوده بچه جنسیتش چیخ

امضا عمل بابای دختره زد گفتن بابای بچه ماموریت خارج از کشور وایناس درحالی ک توخونه تو فاصله ۵دقیقه از بیمارستان بوده

2740
زنه روحی داغون شده بود الان خدادوشکر خوبه مرده پول میداد اما هیچ جا ن تودکتر رفتن ن سونو رفتن هیچ‌ک ...

الهیییییی

اونم بارداری که یه زن چقدر میخواد همسرش درکش کنه و همه جا همراهش باشه