2726

که این دنیا واسه دختر چه مزایایی داره اگه یدونه عقلانی پیداشد مخصوصا تو این کشور من رگمو میزنم 

میگن «گرخواهی رسوای عالم نشوی همرنگ جماعت شو» ولی من میگم«حاضرم روزی صددفعه رسوا شم اما هم رنگ این جماعت گرگینه نشم»•••

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واسه پدر و مادر

خدایاااا شکککررررررررتتتتتتت بخاطر معجزه ای که کردی......توکل کردم بر خداوندی که مهرش طوفان زدگان را کشتی نوح است......🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗خداوندا خیلی دوستتت دارم و ازت ممنونم بخاطر توراهی قشنگی که بهمون هدیه دادی...خداوندا قسمت همه ی منتظران کن منم یه روزی خیییلی منتظر بودم....اما به تو امید بستم و به خودت توکل کردم و از همه کس به غیر تو قطع امید کردم و تو مهربونی کردی و بهم بخشیدیش خدایااااا بی نهایت شکرت و شکرت وشکرررررتتتتتتتت ....
2728

میتونه به بدبختیاش پی ببره

اینم مزایا

لطفا فقط هموطنان ایرانی تو تاپیک هام شرکت کنن و یا ریپلای کنن ممنون🙏🏻❤️                                        ستمگران براستی گنهکاران بزرگی اند. اما ستم‌پذیران چه؟ ستم‌پذیری از دیدگاه اسلام همان اندازه گناه است که ستمگری.

ادم تواین کشور بااین طرز فکر مردمش ب مرگ خودش راضی میشه...

میگن «گرخواهی رسوای عالم نشوی همرنگ جماعت شو» ولی من میگم«حاضرم روزی صددفعه رسوا شم اما هم رنگ این جماعت گرگینه نشم»•••

هرکی رگ‌نزنه خره😐😐😐ادرس خونتونو بفرست ب مراسم ختمت برسم

دخترتواین دنیا میتونه بشه مریم میرزا خانی

میتونه بشه خوهرات منصوریان

میتونه بشه این دختره ک طلا اورد سنشم‌کمه الانم ازدواج کرده یادم رفته چ رشته ای بود

میتونه خیلی چیزا بشه ک ی مرد تو خوابشم نمیتونه ببینه

هرکی رگ‌نزنه خره😐😐😐ادرس خونتونو بفرست ب مراسم ختمت برسم دخترتواین دنیا میتونه بشه مریم میرزا خان ...

کیمیا علیزاده رو میگی؟

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
2706