2737
2734
عنوان

کیا اینستاشون وصله؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 230 بازدید | 48 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من اینترنت داخلیمم که وصل بود نی نی سایتم وصل نمیشد امشب شد

مال منم امشب وصل شد ولی تو بله چت میکردم با دوستم اپارات و دیجی کالا هم سر جاش بود و راحت میشد توشون سرچ کرد البته با سرعت خیلیییییی کم

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…
آره شوهرمم گفت جاهایی،که خیلی شلوغ کردن دیرتر وصل میشه تنبیهمون کردن😕😕😕

آره انگار قم و کرمانشاه و کرمان شیراز بخشایی تهران و اراک رو شنیدم که وصل کردن کاش بقیه هم وصل بشن از درسامونم موندیم بخدا گوگل ترنسلیت کار نمیکنه ☹

اگر براتون مقدوره واسه خوشبختی و عاقبت بخیری دنیا واخرت  همه مردم و جوونا از جمله خودم دعاکنین❤🧡
2731
بترکن الهی  شدیم عین کره شمالی

بخدا امروز،میگم ایران شده یه زندان بزرگ... مثل زندانیا شدیم که ارتباطمون با بیرون قطع کردن

من از خاتوادم دورم روزی،یکبار تصویری،میحرفیدیم

الان یک هفته س ندیدمشون😔😔

‏کرونا تموم شد بمن نگین میای بریم بیرون یانه فقط لوکیشن بفرستین
همه چی وصله ولی خبری نیست برهوته. نه پستی نه استوری هیچی. فقط پیجهای خارجی طبق رواله

یه پیج بود من به عشق اونا میرفتم اینستا پیج خونواده پامرانین

۴ تا سگ دوست داشتنی و خوشگل بودن یعنی میشه باز ببینمشون؟

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…
همه چی وصله ولی خبری نیست برهوته. نه پستی نه استوری هیچی. فقط پیجهای خارجی طبق رواله

تو ایرانی هستی؟؟ یا افغان

چون امضات شبیه یه شعره افغانیه

2738
اگه به شلوغ کردنه پس سمت ما آخر از همه وصل میشه😢😢😢

بهارستانم خیلی وضع خراب بود

فک نکنم حالاحالاها وصل کنن

اگه به شلوغ کردنه پس سمت ما آخر از همه وصل میشه😢😢😢

دقیقااا منم فک کنم شهرما و استان ما آخری باشه 😪

اگر براتون مقدوره واسه خوشبختی و عاقبت بخیری دنیا واخرت  همه مردم و جوونا از جمله خودم دعاکنین❤🧡

بچه ها تو نی نی سایت اگه تو خصوصی کسی مزاحم شد میشه کاری کرد دیگه پیام نتونه بده؟

خدایا شکرت واسه نعمتی که دادی بهم لیاقت بده خوب ازش نگهداری کنم و همینطور سلامتی رو از خودم و شوهرم نگیر تا یه عمر با عزت سایمون بالای سر دخترمون باشه   اگه میتونی واسه سلامتی خودم و شوهرم و دخترم یه صلوات مهمونم کن مرسی  
2706