2733
2739

خیر سرمون اومدیم وام ازدواج بگیریم. یکی دوماه هی میرفتیم کپی مپی میدادیم. مگه کارمون رو راه مینداختن اخهههههه.

اخرین بار ک رفتیم بانک گفتن زنگتون میزنیم ک با شاهدا بیاید امضا.

توی این درگیریا بانکو اتیش زدن و نابود شده بانک. کلا سیستم میستمو برداشتن بردن‌

به نظرتون واممون پرید؟؟؟؟؟؟؟ 

شانسو میبینید تو رو خدا😶

دوستای خوشگلم ، منم میخام مثل بقیه یه کسب درامد کوچیک داشته باشم. اگه اینستا دارید حتما پیج منو فالو کنید مطمعنم یه روزی به دردتون میخوره.    Shahomalakeh2   شاه و ملکه۲     پیشاپیش ممنون از حمایتتون

نه چون ب سیستم اصلی وصله 

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
😐

چیشد😶

دوستای خوشگلم ، منم میخام مثل بقیه یه کسب درامد کوچیک داشته باشم. اگه اینستا دارید حتما پیج منو فالو کنید مطمعنم یه روزی به دردتون میخوره.    Shahomalakeh2   شاه و ملکه۲     پیشاپیش ممنون از حمایتتون

نمیپره ولی عقب میفته😑شانس شماست

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2738
نه چون ب سیستم اصلی وصله 

خب واسه امضا کجا باید بریم. تمام مدارکمون اون شعبه بود اخه. باید باز کپی مپی بگیریم؟؟

برو یه شعبه دیگش سوال کن خو

به همسرم میگم بریم‌یه شعبه دیگه بپرسیم. میگه اصلا دیگه بانک نیییس. خیلی عصبانیه.

خودم‌شنبه میرم رفاه پیدا میکنم. اینجا بانکی سالم‌نمونده

کدوم بانک بود به شعبه مرکزیش مراجعه کنید

بانک رفاه بودیم

خب واسه امضا کجا باید بریم. تمام مدارکمون اون شعبه بود اخه. باید باز کپی مپی بگیریم؟؟

احتمالا اره باید کپی بگیرین ولی فک کنم با این اتفاقات یکم کاراتون عقب بیفته

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
2706