2733
2734
عنوان

کارآفرینی جدید

74 بازدید | 7 پست

سلام دوستان.میخاستم از تجربه های شما استفاده درمورد کارافرینی استفاده کنم.زندگی خیلی سخت شده.بنظرتون درحال حاضر چه کاری با سرمایه کم راه بندازیم که سوداور باشه؟تجربه خودتونو بگین اگه موفق شدین.پیشاپیش مرسی

فعلا هیجی کمی صبر کن تا اوضاع ب ثبات برسه

تقصير شما بود كه زن ها آن قدر عوض شدند.وقتی شما مردها شروع کردید به گرفتن احساس امنیت، زن ها عوض شدند. آن قدر که امنیت را در پولِ شما دیدند، آن قدر که ترس از دوست داشته نشدن را با جراحی پلاستیك تاخت زدند، و ترس از تنها نشدن را با بچه دار شدن، و و و... عشق ورزیدن و عاشق کردن هنر مردانه ای ست؛ وقتی زن ها شروع می کنند به ناز خریدن و ناز کشیدن، تعادل دنیا به هم می خورد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیرسه عزیزم 

بالاخره ی جوری ب ثبات میرسه، فعلا ب خاطر اشوب اقتصادی مردم با احتیاط خیلی بیشتری پول خرج میکنن! فعلا فقط خوراک و مایحتاج روزانه

تقصير شما بود كه زن ها آن قدر عوض شدند.وقتی شما مردها شروع کردید به گرفتن احساس امنیت، زن ها عوض شدند. آن قدر که امنیت را در پولِ شما دیدند، آن قدر که ترس از دوست داشته نشدن را با جراحی پلاستیك تاخت زدند، و ترس از تنها نشدن را با بچه دار شدن، و و و... عشق ورزیدن و عاشق کردن هنر مردانه ای ست؛ وقتی زن ها شروع می کنند به ناز خریدن و ناز کشیدن، تعادل دنیا به هم می خورد
2728
خیلی اوضاع اقتصادی سخت شده.شوهرم اصلا ب خرج و مخارج نمیرسه.واسه همین میخام ی شغل دومی راه بندازیم ول ...

یه چیو خودم با چشام دیدم هنوز باود نکردم

دختر فامیلمون از راه دوخت کاور لوازم اشپزخونه ، ست اشپزخونه ، عروسک سازی، کیف دوزی و...

میلیونی پول درمیاره !

نت ک وصل شد سرچ کن عروسک روسی مثلا

** حسبنا الله و نعم الوکیل  **  ** لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم **                                                                       بین ۷۲ سر کاش سری بود مرا
اخه اینارو باید بلدبود.من بیشتر ی شغل دوم واس شوهرم میخام

بابا خودت دست بکار شو .. از دهن مامانش پرید ک ماهیانه چقد درمیاره من اینجوری شدم 🤤🤤🤤

حالا قبلش تو دلم میگفتم اخه اینم شد کار

اینم بگم پیچ داره ‌.. اونجا تبلیغ میکنه.. از رضایت مشتریاش شات میگیره .. فیدبک خوبی داشته

** حسبنا الله و نعم الوکیل  **  ** لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم **                                                                       بین ۷۲ سر کاش سری بود مرا
2738