2733
2739
اهان ممنون اي كاش قبول ميكرد مادر و كودك يا ام ار اي فك كنم ام ار اي خيلي سخت ميگيرن واسه سزارين ا ...

دكتر ماريا تعلم هم من ديدم اونايي كه سزارين كرده بود خيلي سرپا بودن و حالشون مث من خوب بود

انشالا به سلامت زايمان كني اما سزارين كلا راحته 

ممنونم عزيزممم

هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم اصلااااا نترس فقط بسلامتی نی نی فکر کن امیدوارم هرچی خیر و صلاحه برات پیش بیاد طبیعی و سزاری ...

ممنونم عزيزمممم

التماس دعا

هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!
دكتر ماريا تعلم هم من ديدم اونايي كه سزارين كرده بود خيلي سرپا بودن و حالشون مث من خوب بود

خيلي خيالم راحت شد با هاتون صحبت كردم

همش دلم ميخواس با يكي كه با دكترم سزارين كرده صحبت كنم اما تو مطب هربار ميرم همه باردارن و مثل خودم

بازم هزار بار ممنون كه خيالمو راحت كردين🌹

2728
خدایی چطور طاقت اوردین ۷سال؟ من فروردین ۹۴عروسیم بود اردیبهشت ۹۵ دخترم به دنیا اومد ۲۲سالم بود تا ...

عزيزم من ٢٢ سالگي تو فكر درس و دانشگاه بودم.٢٤ سالگي تو فكر شغل .٢٥ سالگي تو فكر ازدواج.تا ٣٠ سالگي تو فكر خونه خريدن و پيشرفت مالي.٣٠ تا ٣٥ هم تو فكر خوشي و گشتن و خرج كردن😂😂به نظرت وقتي داشتم!!

خدايي اين روزا كه شب تا صبح سر بچه بيدارم و عمرم داره اينطوري بر فنا ميره تازه ميفهمم چقد برنامه ريزي خوبي داشتم و زندگي من هرچي ديرتر بچه توش ميامد بهتر بود واسم😂😃 

عزيزم من ٢٢ سالگي تو فكر درس و دانشگاه بودم.٢٤ سالگي تو فكر شغل .٢٥ سالگي تو فكر ازدواج.تا ٣٠ ...

عزیزم دکتر روانفر کارش خوب بود؟؟؟راضی بودین؟کلا چقد شد هزینتون؟؟؟دستش سبکه؟

کلیییی لباس خوشکل دارم تو کانال تلگرامم با قیمتای استثنایی