2733
2739
قدمش مبارک عزیزم من ۱۰ ماهه زایمان طبیعی داشتم  دقیقا زایمان به شدت ضعیف میکنه آدم رو  ...

امپول خير باعث كمر درد نميشه

راستش من كلا اهل بچه داري نيستم

فكر نكنم خودمو وقف بچه دوم كنم همين الان ٢٨ روزه كه شبا خوب نخوابيدم دهنم سرويس شده😂😂

اره بابا طبیعی چیه فقط طبیعی حسنش اینه که دردات بعد زایمان دیگه تمومه سز کمر دردای بعدش تا اخر عم ...

جدی تا آخر کمر درد میمونه خب بی حسی نکنم نمیشه بیهوش بشم من همینطوری کمر داغونه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من اصلا كمر درد ندارم

البته توي بارداري هم نداشتم بعد زايمان هم نداشتم

من خودم نه ماهه زایمان کردم و همیشه کمر درد دارم

مامانم ۱۷سال پیش زایمان سز داشته هنوزم که هنوزه کمر درد داره

اره فکر کنم میتونی بیهوشی رو انتخاب کنی

2740

بیهوشی انتخاب کن خیلی بهتره . من بعد از بی حسی تا ده روز سردردهای خیلیییی وحشتناکی داشتم وافعا بد بود هر روز کارم به بیمارستان و سرم میکشید اگه برگردم به عقب هیچ وقت بی حسی انتخاب نمیکنم

پسرم عاشقتم خیلی خوبه که هستی😍 ❤❤
ممنونم که گفتین سخت قبول میکنن میگن رو بچه تاثیر داره

نه بابا چه تاثیری داره تا چند مدت پیش همه بیهوش میشدن چه مشکلی پیش اومده واسه بچه ها ؟ بعدم تا مادر بیهوش میشه سریع بچه رو بیرون میارن خیلی طول نمیکشه که اثر بذاره

پسرم عاشقتم خیلی خوبه که هستی😍 ❤❤
امپول خير باعث كمر درد نميشه راستش من كلا اهل بچه داري نيستم فكر نكنم خودمو وقف بچه دوم كنم همين ا ...

آره منم همینطورم 

و بارداری و زایمانه به شدت سختی داشتم 

اما میترسم بعدا پشیمون بشم و بچم تنها بمونه 

وگرنه اصلا آدم بچه داری نیستم

طراحی تابلوهای نقاشی اتاق کودک 

عزیزم تبریک میگم انشالله خوش قدم باشه،فقط یه سوال ۱۱سال بچه نیوردین نمیترسیدین دیگه باردار نشین؟من ۷ ساله ازدواج کردم بچه نمیخوام همه میگن دیر میشه بعدا نمیشی یا سخت باردار میشی

خدا یا میشه یه روز منم بیام‌ تایپیک بزنم بگم خدایا  شکرت بلاخره منم مامان شدم؟خدایا دیگه خسته شدم از انتظار خودت یه فرجی بکن دل همه ی منتظرهارو شاد کن منم توشون،الهی امین😭😭😭

یه سوال دیگه اینکه تو این ۱۱سال روش جلوگیریتون چی بوده،چقد جالبه که بعد از این همه سال با اولین اقدام باردار شدین

خدا یا میشه یه روز منم بیام‌ تایپیک بزنم بگم خدایا  شکرت بلاخره منم مامان شدم؟خدایا دیگه خسته شدم از انتظار خودت یه فرجی بکن دل همه ی منتظرهارو شاد کن منم توشون،الهی امین😭😭😭