2733
2739
عنوان

روز هفتم انتقالم هست😭😭😭😭😭

486 بازدید | 87 پست

خانوما من آلمان اقدام کردم واسه میکرو، بعد از یه دوره استفاده از دارو روز پانکچر 28تخمک گرفتن ازم و یازده تاش جنین‌های گرید ب و س شد، روز سوم گفتم بیا واسه انتقال زیاد حالم خوب نبود و میدونستم هایپر شدم به دکترم گفتم ولی گوش نکرد و گفت آزمایش‌های خونت طبیعیه انتقال رو انجام داد، از روز بعدش شکمم شروع به ورم کردن و درد شدید کرد، بعد از چها روز درد و اذیت به بیمارستان فرستاده شدم و تا امروز بیمارستان بودم شیافام قطع شد و فقط آمپول رقیق کننده خون تزریق میکنم، خیلی نگرانم میترسم چون شیاف مصرف نمیکنم تو روند مشکل پیش بیاد، کسی تو شرایط من بوده؟ خیلی نا امیدم فک میکنم جواب منفی میگیرم؟ اگه تجربه داشتین کمکم کنین لطفا 

یعنی یه روز منم مامان میشم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام گلم 

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
2728

عجب  دکتر ایی  گفتیا خوب نیستن 

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
2738
خیلی بده ایران کسی اینترنت نداره، خانوادم حتی نمیدونن چه بلاهایی سرم اومده😭😭😭😭😭خدایا کمکم کن رو ...

بهتر که نمیدونن  فدات شم  ،نگران نباش توکل برخدا کن  🥺🥺 فقط اینکه  از دکترت  بپرس  شاید بگه شیافو  بزن ..  

عجبا . من 20 تا تخمک داشتم حالمم عالی بود خوب خوب انتقال ندادن برام گفتن سه تا پریود بعد . چطور انتق ...

آره متاسفانه،اگه انتقال نمی‌دادن و من شیاف نمیذاشتم شاید بهتر میشدم مثل الان که بهتر شدم بعد قطع شیاف فقط دلم واسه اون دو تا جنین کباب میشه واسه هر کدوم از اونا خدا میدونه چقدر درد و خون جیگر خوردم😭😭

خدا بخادااا  میگیره  به هیچیم  کار نداره  ..    

عزيزم ديگه اتفاقيه ك افتاده،فكر منفي نكن،همين ك بيمارستاني يني اينكه همه جوانبو در نظر گرفتن، منم چ ...

انشالله که جواب میگیری، ولی با این بلاها نمیدونم بازم یه نور کوچیک یه امید ته دلمه میگم خدا شاید رحمم کنه جواب مثبت شه

2706