2733
2739

لینک داره مگه 

تو بازار دانلود کن دیگه 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

بابا مزخزف مزخزف مزخرف 

روبیکا از اون گوه تر

دوتا پیام میخای بفرستی نمیره

ریده ب اعصابم☹☹☹☹☹گوه تو برنامه ساختنتون

کاش آدم ها مثل قورمه سبزی بودن،نصف روز میزاشتیشون تو یخچال و صدبرابر بهتر از قبل میشدن....⚠️در اثر هوس شبانه و قبول نکردن نام اینجانب نام کاربری ته دیگ با قورمه سبزی را برگزیدم لطفا از هرگونه فحش دادن پرهیز نمایید🌹🙂

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

ببخشید عفت کلام نداشتم☹☹واقعا مزخرفن.

کاش آدم ها مثل قورمه سبزی بودن،نصف روز میزاشتیشون تو یخچال و صدبرابر بهتر از قبل میشدن....⚠️در اثر هوس شبانه و قبول نکردن نام اینجانب نام کاربری ته دیگ با قورمه سبزی را برگزیدم لطفا از هرگونه فحش دادن پرهیز نمایید🌹🙂
2738
میتونی بازارو بفرسی برام

چجوری

تورخدا بازار برام بفرسین

من بازار را روی دستگاه اندرویدی‌ام نصب کردم. بازار، محلی برای عرضه و فروش برنامه‌های اندرویدی‌ست که به‌طور ویژه به کاربران ایرانی سرویس‌دهی می‌کند. همین حالا آن را از سایت http://www.cafebazaar.ir/download/bazaar.apk دانلود کن و پا به دنیای بی‌انتهای برنامه‌های اندرویدی بگذار!

اگر از بلندای آسمان بترسی، نمی‌توانی مالکِ ماه شوی! 🌖✨