2733
2734
عنوان

عکس شام امشبم

| مشاهده متن کامل بحث + 1323 بازدید | 121 پست
البته قدیمی هست شاید یبار گذاشتمش ولی تو گوشی بود  گفتم بفرستم

این چیه چه دلبره

کلید برق را زد.لامپ روشن نشد.چند دفعه ی دیگر کلید را زد.آدم چه دیر میفهمد؛تکرار،چیزهای خراب را درست نمیکند...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما بهش میگیم قَوورمه نمیدونه بقیه شهرها چی میگن گوشت سرخ شده توی شکم گوسفند

همه چیز از فکر اغاز میشود فکر ما تبدیل به احساس میشود و احساس در ما موجب بروز یک رفتار میشود و این رفتار ما را به نتیجه میرساند 
2728

ﯾﻪ همکلاسی داشتیم اﺳﻤﺶ ﺑﺎﻗﺮ ﺑﺎﻗﺮی ﺑﻮد استاد همیشه اول ﻓﺎمیلو می گفت ﺑﻌﺪ اسمو.وﻗﺘﯽ اوﻟﯿﻦ بار ﺻﺪاش ﮐﺮد ﮔﻔﺖ ﺑﺎﻗﺮی ﺑﺎﻗﺮ ﺑﯿﺎد!!! با ﺣﺮﮐﺖ زﯾﮕﺰاﮐﯽ رفت ﭘﺎی ﺗﺨﺘﻪ!! استاد گفت:چته؟ﭘﺴر :ﺧﻮدﺗﻮن ﮔﻔﺘﯿﻦ ﺑﺎﻗﺮی ﺑﺎ.. ﻗﺮ ﺑﯿﺎد!! ﻫﯿﭽﯽ دﯾﮕﻪ! ﮐﻞ ﮐﻼس ﻣﻨﻔﺠﺮ ﺷﺪ! 😂😂😂😂این تنها جوکی بود که خیلی باهاش خندیدم گفتم شمام در جریان باشین😐😂
2738
ما بهش میگیم قَوورمه نمیدونه بقیه شهرها چی میگن گوشت سرخ شده توی شکم گوسفند

گوشتو سرخ میکنید میریزید تو شکم گوسفند یعنی؟

کلید برق را زد.لامپ روشن نشد.چند دفعه ی دیگر کلید را زد.آدم چه دیر میفهمد؛تکرار،چیزهای خراب را درست نمیکند...

یه زن مبارزم برای رسیدن به اهدافم🥰🙂وزن اولیه م : ۱۱۸ وزن الانم: ۸۹ و الان ۸۶  قد: ۱۷۷  اگه راهنمایی و کمکی تو مسیر تناسب اندام داشتید خواستید حتما ازم بپرسید . مسیر کاهش وزنم تنها کم کردن وزن نبود بلکه اون منو به یه لایف استایل سالم و کلی درس خوب رسوند و گاهی فکر میکنم اضافه وزنم نعمتی بود که من به یه زن آگاه تبدیل کنه😇💪یادتون باشه اگه میخواین قدرتمند بشید آگاه تر باید بشید و مطالعه کنید و تغییر از خودتون شروع کنید تا فرزندانی و نسلی آگاه و قوی بار بیاریم یه مادر قوی و دانا فرزندانی موفق بار میاره پس بیا از خودمون شروع کنیم حتی در حد ۵ دقیقه مطالعه روزانه😊😊
گوشتو سرخ میکنید میریزید تو شکم گوسفند یعنی؟

اره گوشت و تکه های کوچیک میکنیم و توی روغن و دنبه خود گوسفند سرخ میکنیم و میریزیم شکم گوسفند برای مصرف زمستان 

همه چیز از فکر اغاز میشود فکر ما تبدیل به احساس میشود و احساس در ما موجب بروز یک رفتار میشود و این رفتار ما را به نتیجه میرساند 
2706