2733
2739
عنوان

شام تولد همسر جان + عکس

5622 بازدید | 68 پست

اگر ایده ای دارین که برای شام چی درست کنم بهم بگین ؟؟؟؟ عکس هم از غذای مورد نظر دارین بفرستین لطفا. 

فعلا که گوگل قطع 😒 حداقل شماها بهم ایده بدین  

تو یادت نیست ولی من خوب به یاد دارمبرای داشتنت  دلی  را به دریا زدمکه از آب می ترسید

فکرکنم دیره دیگه الان😐

لطفا اگر تو تاپیکا شمارو ریپلای کردم یا از شما سوال پرسیدم جواب منو بدید وقتی مخاطبم شما نیستین و میاین با ریپلای تون جنجال به پا میکنید فاقد شعور هستین✌️📿😌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

لازانیا پیراشکی یا غذاهای فست فودی که کم درست میکنی 

فینگر فود. 

تو ایرانیا هم قورمه خورشت آلو اسفناج فسنجون باقالی پلو با گوشت شیرین پلو

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@

اولا تولدش مبارک امیدوارم هنیشه خوش و خرم باهم باشید خوشبحالش که همسری مث تو داره ‌..قطعا چون تولدشه غذای مورد علاقه اش باید تو منوت باشه تولد دونفره عشقولانه یا دسته جمعیه ؟

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.
2738
اولا تولدش مبارک امیدوارم هنیشه خوش و خرم باهم باشید خوشبحالش که همسری مث تو داره ‌..قطعا چون تولدشه ...

غذای مورد علاقه اش قرمه سبزیه 

اما چون تولد جمعیه نمیخوام قورمه درست کنم ، یه چیز جدیدتر و خوشگل تر 

تو یادت نیست ولی من خوب به یاد دارمبرای داشتنت  دلی  را به دریا زدمکه از آب می ترسید
من و همسرم هردوتا مهرماهی هستیم  این رو همسرم اماده کرد روز جشن ت  تولد مشترک

👌🏻👌🏻👌🏻😋😋😋😋 مبارک نوش جان

یه میز فینگر فود یه میز میوه و پفک و چیپس و پاستیل و مارشمالو و چوب شور و پفیلا شبم یه سفره که مرغ و فستجون و قرمه سبری جوجه و کباب و ماهی میتونه هر کدوم که خواستی باشه 

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘
2706