2737
2739
عنوان

کیا خیلی به خودشون میرسن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2291 بازدید | 127 پست
چه تاپیک خوبی منم شاغلم با بچه کوچولو اما سعی میکنم هرروز صورتمو باصابون گوگرد بشورم چون خیلی چربه ...

روغن بنفشه واسه صورت چطور  دیروز یکی خریدم 

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اره منم پوستم همبنجوریه مختلطه کلیون میزنم از همه چی بهتره و ب صرفه تره تو دیجی کالا بزن داره درش سب ...

😘😘

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
اره اگ پوستت چرب باشه یا مختلط سبزشو بگیر  اگ پوستت خشکه تونر بیودرما صورتی بگیر بعد از لینکه ...

مرسی گلم

آنچه درباره  کوروش بزرگ برای محقق  جای تردید ندارد،قطعا این است که لیاقت سیاسی و نظامی فوق العاده در وجود وی با چنان انسانیت و مروتی درامیخته بود که درتاریخ سلسله های پادشاهان شرق  پدیده ای تازه به شمار میآمد .   
2740