2410
2553
عنوان

کیا خیلی به خودشون میرسن؟

2290 بازدید | 127 پست

بیاین بگین چه کارایی میکنید دلم تنگ شده واسه دوسال پیش که سرکار نمیرفتم و حقوق شوهرم کافی بود و کلی هر روز به خودم میرسیدم انوام ماسک و ورزش و غذاهای سالم و باشگاه واستخر انقد شاد بودم 

تا خدا با من است زمانه با من است .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

ماسک‌های خونگی بذار خب هزینه ای هم نداره. من که انقد درگیر درسم ابروهامم بر نمیدارم

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
من خیلی به خودم نمیرسم ولی مثلا روتین پوستی دارم هر روز  یا ارایشی و بهداشتی  ورزش هم می ...

خوب این خیلی خوبه من رو پوستم خیلی حساسم . و متاسفانه پوستم سفیده جای هرچی بهش بخوره میمونه 

ماسک‌های خونگی بذار خب هزینه ای هم نداره. من که انقد درگیر درسم ابروهامم بر نمیدارم

عزیزم منم از صبح ساعت شش می نم بیرون هشت شب برمیگردم جنازه میشم 

اره بگوووووو حتما 

کرم ویتامین سی سینره 

ژل شستشو ایورشه بابونه

تونر سیگل ویتامین سی

رژ لب و ریمل هم روتینت باشه تو خونه خصوصا رژ

اسکراب شون بذار تو حموم هفته ای ی بار بزن

انواع ماسک های مارک فری من

صبح و شب حتما صورتت بشور 

تو کزم پودرا هم اورال پنکیک هم کالیستا

ضد افتابم راسن بی رنگ

2714

من شاغلم اما همیشه سعی میکنم تمیز و مرتب باشم. آرایش نمیکنم. فقط رژ. هفته‌ای سه بار ماسک ماست و آبلیمو میزارم ( برای شفاف شدن پوست) آخر هفته‌ها همیشه ۲ ساعت با همسرم پیاده روی میریم. غذا میخورم خدایی اما چاق نمیشم😅 لباسام سعی میکنم ساده و شیک باشه. ناخنام رو نمیکارم اما همیشه برق ناخن دارم و ناخنام رو تمیز نگه میدارم. مرتب شیوه میکنم. شیوه برای یک خانم چیز مهمیه به نظرم😊 عطر و ادکلن همیشه دارم. 

من شاغلم اما همیشه سعی میکنم تمیز و مرتب باشم. آرایش نمیکنم. فقط رژ. هفته‌ای سه بار ماسک ماست و آبلی ...

شیوه چیه عزیزم؟آفرین که اینقدر واسه خودت ارزش قائلی

واسه سللامتی تودلیم میشه صلوات بفرستید    ☺️                       دخترم بااومدنت شدی تمام دنیام😍😍😍😍
من شاغلم اما همیشه سعی میکنم تمیز و مرتب باشم. آرایش نمیکنم. فقط رژ. هفته‌ای سه بار ماسک ماست و آبلی ...

افرین از دیدن خانم هایی مثل شما کیف میکنم.

شیوه چیه عزیزم؟آفرین که اینقدر واسه خودت ارزش قائلی

شیو گلم... به فارسی یعنی اصلاح 

ممنون⁦❤️⁩ اما یادت باشه همیشه خودت رو دوست داشته باشی چون توی این دنیا فقط خودتی که آخرش برای خودت میمونی😉 برای خودت وقت بزار⁦❣️⁩

2706