2752
2734
عنوان

هک تلگرام

203 بازدید | 13 پست

کلا برام سواله بدونم با داشتن شماره کسی میشه تلگرامشو هک کرد؟فقط شماره تلفن!

برام دعا کنید مهربونا ب بد مشکلی گرفتارم:)دعا کنید ابروی من و خانوادم حفظ بشه چون کسایی هستن ک میخوان ابرومو ببرن.دعا کنید مشکلم حل شه و این ادما کاراشونو تموم کنن تا منم ی نفس راحت بکشم
حالا بزار وصل بشه بعد..

دقیقا اومدم همینو بگم🤣🤣🤣🤣🤣

انواع کارهای نمدی سفارش قبول میشه😍😍برای انسان بودن احتیاجی به مذهب نیست!اگر نمیتوانی درست و غلط را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است نه دین
2731

بخاطر همین کاراتونه که نت رو قط میکنن دیگه 😂😂😂 

کالری‌چیست؟موجود 👻بیشعوریست‌که‌شبامیره‌توکمد‌لباسا👗👚روتنگ‌میکنه...    خدایا👐ازوزنم بکاه وبرشادیهایم‌بیفزا،برشادیهایم نیفزودی‌هم نیفزودی ولی‌وزنمو‌ یه‌کاریش بکن؛نوکرتم😘
حالا بزار وصل بشه بعد..

الان صبر کنم وصل شه بعد بیام تایپک بزنم؟:/

برام دعا کنید مهربونا ب بد مشکلی گرفتارم:)دعا کنید ابروی من و خانوادم حفظ بشه چون کسایی هستن ک میخوان ابرومو ببرن.دعا کنید مشکلم حل شه و این ادما کاراشونو تموم کنن تا منم ی نفس راحت بکشم
بخاطر همین کاراتونه که نت رو قط میکنن دیگه 😂😂😂 

شاید

برام سوال بود چون از بعضیا میشنیدم هک شده بودن میخواستم ببینم اصن رویت شده همچین چیزی یا نه

وصل شده؟

نه

شاید برام سوال بود چون از بعضیا میشنیدم هک شده بودن میخواستم ببینم اصن رویت شده همچین چیزی یا نه

باید گوشی طرفو گیربیاری بعدشم البته اگه طرف گیج باش و قسمت نشست‌های فعال تنظیمات تل رو چک نکنه 

کالری‌چیست؟موجود 👻بیشعوریست‌که‌شبامیره‌توکمد‌لباسا👗👚روتنگ‌میکنه...    خدایا👐ازوزنم بکاه وبرشادیهایم‌بیفزا،برشادیهایم نیفزودی‌هم نیفزودی ولی‌وزنمو‌ یه‌کاریش بکن؛نوکرتم😘

برنامه کنترل همسر و فرزند spy24

SPY24
یک بسته نرم افزاری موبایل با نصب بسیار آسان است که با نصب آن روی تلفن همراه فرزندانتان به شما این امکان را می دهد تا از راه دور

تماس ها و پیامک ها و مکاتبات با دوستان و مخاطبین

ارتباطات شبکه های اجتماعی همچون تل گرام ، واتس اپ

موقعیت مکانی لحظه ای و مسیر های پیموده شده روزانه

برنامه ها و بازی های مورد استفاده و مدت زمان استفاده از آنها

تحت نظر بگیرید و از دغدغه های فکری و یا آشفتگی های روحی روانی رهایی یابید و با استفاده از قابلیت کنترل از راه دور گوشی تلفن همراه مراقب آن ها باشید تا از آسیب های احتمالی پیشگیری به عمل آورید.