2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من فقط سروش داشتم که خیلی م ز خ ر ف بود✋

لایق تو کسی نیست جز آنکسی که:تو را انتخاب میکند نه امتحان ...تو را نگاه کند نه اینکه ببیند ...تو را حس کند نه اینکه لمست کند ...تو را بسازد نه اینکه بسوزاند ...تو را بیاراید نه اینکه بیازارد ...تو را بخنداند نه اینکه برنجاند ...تو را دوست بدارد و بدارد و بدارد ...ﺳﺎﺩﻩ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﻦ ﺍﻣﺎ ﺳﺎﺩﻩ ﻋﺒﻮﺭ ﻧﮑﻦ ﺍﺯ ﺩﻧﯿﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺗﻨﻬﺎ ﯾﮑﺒﺎﺭ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﺍﺵ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ !ﺳﺎﺩﻩ ﺑﺎﺯﮔﺮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮﮔﺰ ﺑﺮﻧﮕﺮﺩ ﺑﻪ ﺩﻧﯿﺎﯼ کسی که ﺑﻪ ﺯﺧﻢ ﺯﺩﻧﺖ ﻋﺎﺩﺕ ﮐﺮﺩﻩ ﺣﺘﯽ ﺍﮔﺮ ﺷﺎﻫﺮﮒ ﺣﯿﺎﺗﺖ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﯾﺎﻓﺘﯽ !ﻭ ﺑﻪ ﯾﺎﺩ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺵ :ﻫﯿﭽﮑﺲ ﺍﺭﺯﺵ ﺷﮑﺴﺘﻪ ﺷﺪﻥ ﺍﺭﺯﺵ ﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﻧﺪﺍﺭﺩ...برای خودت زندگی کن 
2731

من یه کلیپی دیدم طرف تو تاریکی نصب کرده به محض نصب دوربین گوشی اتوماتیک ازش عکس گرفت حواستون باشه خواستید نصب کنید اول دوربین جلوی گوشی رو بپوشونید با دست

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
2738
من یه کلیپی دیدم طرف تو تاریکی نصب کرده به محض نصب دوربین گوشی اتوماتیک ازش عکس گرفت حواستون باشه خو ...

😳😳😳😔😔😔فدات شم این چه حرفیه آخه گلم ، هزار جور میشه کلیپ درست کرد .

سلام😊 

پیامرسانهای داخلی مزخرفن.‌سرعتشونم افتضاحه فقط روی اعصابن

خدایا چرا هدیه‌ای که بعداز ۹سال انتظار بهم دادی رو پس گرفتی؟خدایا یعنی منو لایق ندونستی؟خدایااا خستم،خیلی خستم..به منم نظری کن😔💔💔

من دارم مدت هاست. خوبه رابط کاربریش عین تلگرامه‌.

این چند روز هم وصل بود فقط به خاطر افزایش ناگهانی کاربرها یه کم به سرورهاشون فشار اومد سرعتش کمی پایین بود ولی الان درست شده.

دستگاه بادکش برقی برای بادکش‌درمانی، ماساژدرمانی، حجامت، تسکین دردهای عضلانی و کمردرد، لیفت، و فرم‌دهی به بدن.   راحت و سریع و بدون عوارض   . اطلاعات بیشتر و خرید از‌ باسلام (تاپیک آخرم)
😳😳😳😔😔😔فدات شم این چه حرفیه آخه گلم ، هزار جور میشه کلیپ درست کرد .

بهرحال گذاشتن انگشت روی دوربین کار سختی نیست احتیاط شرط عقله 

بهرحال گذاشتن انگشت روی دوربین کار سختی نیست احتیاط شرط عقله 

اونکه البت ، کلا موقع استفاده از لب تاپ و گوشی و کامپیوترهای دارای وب کم ، چه از سایت های داخلی و خارجی و یا پیام رسان های داخلی و خارجی داریم استفاده میکنیم عاقلانه هست دوربین های جلو رو بگیریم ، به هرحال هکر ها هستن .

سلام😊 
اونکه البت ، کلا موقع استفاده از لب تاپ و گوشی و کامپیوترهای دارای وب کم ، چه از سایت های داخلی و خا ...

دقیقا موافقم. البته واتس اپ رو جاریم که خودش تو امنیت شبکه هست میگفت امن ترین پیام رسانه. چون اطلاعات رو بصورت رمزگذاری شده ارسال میکنه و نمیشه رصد کرد

2706