2737
2739
عنوان

عدد بتام به نظرتون کم رفته بالا؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 48 بازدید | 37 پست
بسلامتی عزیزم.برای منم دو هفته دیگه زده😙😙 انشالله که برا هردومون صحیح و سالم باشن❤

ان شاء الله ⚘❤

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
فکر کنم سن بارداریمون یکی باشه من آخرین پریودم ۳۰ مهر بود آخر تیر میشه سزارینم ان شاالله 

من اخرین پریودم ۲۵ مهر بود.

طبق برنامه ها برا من زده ۳ مرداد😍

فکر کنم یک هفته اختلافمون هست عزیزم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من اخرین پریودم ۲۵ مهر بود. طبق برنامه ها برا من زده ۳ مرداد😍 فکر کنم یک هفته اختلافمون هست ...

طبیعی برا من ۷ مرداد هست

ولی من دخترمم ۳۸ هفته و دو روز بود سزارین

این یکی هم سزارین میشم 

براهمین میگم تیر میشه ان شاالله 

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
طبیعی برا من ۷ مرداد هست ولی من دخترمم ۳۸ هفته و دو روز بود سزارین این یکی هم سزارین میشم  ب ...

اهان .

خیلی هم عالی.

الان تنها نگرانیم بابت همین سرما خوردگیمِ.هی میگم این سرفه زدنا کار دستم نده😑😑

2731

[QUOTE=112634781]اهان . خیلی هم عالی. الان تنها نگرانیم بابت همین سرما خوردگیمِ.هی میگم این سرفه زدنا کار دستم نده...[/QUO

من بارداری اولم هشت هفتگی بد سرماخوردم 

همش نگران جنین بودم 

الانم از هفته سوم بارداری سرماخوردم فقط آب پرتقال و 

ابلیمو عسل میخوردم از بعد ازمایش اونم نخوردم

نگران اون جنین نباش حالش خوبه .

یکی از علایم بارداری هفته های اول همین حالت سرماخوردگیه 

عادیه

[QUOTE=112634781]اهان . خیلی هم عالی. الان تنها نگرانیم بابت همین سرما خوردگیمِ.هی میگم این سرفه زدن ...

ببین چه وروجکایی هستن.نیومده سیستم زندگی رو داخل مختل میکنن😂

والا چی بگم.انشالله که زودتر هردومون خوب بشیم.

بتا روز ۲۸  یعنی فردای موعدم ۲۲۷ بود  خوبه؟ ازمایشگاه میگفت کمه و مشکوک😕

شاید لقاح دیر تر صورت گرفته اگه پری نشدی برو دوباره تست بده باید دوبرابر بشه 

پسرم إرمیا، ۹۹/۱/۹بدنیا اومد الهی شکر🤲خدا یا دخترم دیانا و پسرم اِرمیا به خودت سپردم 🍂

سلام خواستم به کسایی که مثل من نگران بتا بودن بگم من رفتم ازمایش بتا رو یه ازمایشگاه دیگه دادم و بتام ۴۶۰۰ بود و بعد هم رفتم سونو شکمی ساک بارداری ۶ میلی داخل رحم دیده شده انشالله همتون بارداری خوب و سالمی داشته باشید

2738