2733
2734
عنوان

من #یار_مهربانم

6 بازدید | 10 پست

میگم حالا که نت قطع و خیلیامون حوصلمون سر رفته بیاید کتاب خوب معرفی کنیم به همدیگه و کتاب بخونیم .

میشه از تهدید ها فرصت بسازیم . 

ضرر هم نمیکنیم .

♡♪00:01 ــــــــــــــــــــــــــــــــــــ⊙ـ▶

کسی کتاب ملت عشقو خونده؟چطوره میخوام بخونم😶

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خیلی عالیه

😁عه خب خوبه همش دودل بودم بخونم نخونم

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
😁عه خب خوبه همش دودل بودم بخونم نخونم

من که دوس داشتم

ضرری نداره که فوقش خوشت نمیاد😊😊

هیچ چیز غیر ممکن نیست من میتونم😻....《2023/1/1》                                                                         
2738
من که دوس داشتم ضرری نداره که فوقش خوشت نمیاد😊😊

دوستامم تعریف میکنن ازش خیلی

حالا بخونم بعد نظرمو میگم بت😁😁😋

دوستامم تعریف میکنن ازش خیلی حالا بخونم بعد نظرمو میگم بت😁😁😋

باشه😊

هیچ چیز غیر ممکن نیست من میتونم😻....《2023/1/1》                                                                         

من اين چند روز "كورى" رو خوندم از ژوزه ساراماگو

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....