2733
2734
عنوان

خييييلي كلافه و قاطع شدم

130 بازدید | 15 پست

٢روز ديگه زايمانمه بشدت از شوهرم بدم اومده

بششششدت بهش بدبينم و بدم مياد ازش

بيشتر از اونجايي شروع شد كه با بيبي سيتر پسرم شروع به صحبت كرد بحث راجع به اتفاقات پيش امده در دنيا 

انگار كه اين خانم منتقد هستن

شايد شوهرم بيمنظور صحبت كرده چون اون خانم گير داده بود به بحث اما من حس خيلي بدي داشتم فقط نگاهشون ميكردم اخه چرا شوهر من به كسيكه توو خونه ام كار ميكنه و وطايف مشخص ديگه اي داره بايد حرف بزنه؟؟!!! اونم متفرقه؟!

بشدت ازش متنفر شدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
مورد دیگه ای هم بوده قبلا منظورم اینه سابقه داشته یا اولین باره که اینطوری بهش بدبین شدی؟

از نظر من شوهرم كلا مرد نجيبيه 

من نديدمممم!!! اما مرده ديگه

ان شا الله که چیزی نیس بد به دلت راه نده مواظب خودت و نی نیت باش

ناگفته نماند كه شوهرم الان يكهفته هست خانمه رو بخاطر بي انظباطي در رفت و امد اخرتج كرده

ان شا الله که چیزی نیس بد به دلت راه نده مواظب خودت و نی نیت باش

ناگفته نماند كه شوهرم الان يكهفته هست خانمه رو بخاطر بي انظباطي در رفت و امد اخرتج كرده

خب پس نگران نباش حالا که دیگه اخراجش کرده 🌹 ان شا الله که به سلامتی زایمان کنی حالت خیلی بهتر میشه

❤love u to the moon and back❤
خب پس نگران نباش حالا که دیگه اخراجش کرده 🌹 ان شا الله که به سلامتی زایمان کنی حالت خیلی بهتر میشه

زايمانم كردم نازنين دختر الان يكهفته است تقريبا 🥰

ممنون از دعاها و حرفهاي خوبت عزيزم😚

2706